2014 Alfa Romeo Servis ve Bakım Kampanyası

Yalnızca motor yağı hava ve yağ filtresi değişimini içeren kampanya ile,Alfa Romeo araç sahipleri, yeni bir  Alfa’ya sahip olurken, hayata bir sıfır önde başlıyorlar. Çünkü araç sahiplerinin ihtiyacı olan her türlü noktada Alfa Romeo yanlarında oluyor. En ihtiyacı olan zamanlarda onlara en uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajlarıyla fırsatlar sunan Alfa Romeo, şıklığın,konforun ve gücün simgesi olan araç modelleriyle sayısız müşteriye ulaşıyor.

Alfa Romeo Servis Kampanyası

Alfa Romeo Servis Kampanyası

Birçok araç firması tarafından desteklenen ve araçlardan anlayan  meslek erbabının da çok iyi bildiği Orjinal Servis Parçalarının önemi, otomobil dünyasında en bilindik doğrulardan birisi olarak öne çıkıyor. Bu doğrultuda Alfa Romeo’da sürücülerine kolaylık sağlama açısından boş durmuyor. Alfa Romeo, müşterilerini  başka servislerde yapılan kuşkulu servis hizmetinin yerine, kendi servislerinde üstün hizmetler ve orjinal parçalar ile araç sorunlarını düzeltmeye çağırıyor. Satış sonrası hizmetin en önemli unsurlarından birisi olan bu hizmet ile, Alfa Romeo sahipleri orjinal parçalarla araçlarını daha uzun ömürlü kullanıyor. 

Alfa Romeo Yağ Bakım

Alfa Romeo Yağ Bakım

Şimdi beş yaş ve üzeri Alfa Romeo marka araçlar, Yağ-Filtre bakım paketinde yüzde 30’a varan indirimlere kavuşuyor. Üstelik diğer mekanik işlemler ise %20indirim tarifesine tabi yapılıyor. Eğer sizlerde araçlarınızın servis ve bakım ihtiyacının geldiğini düşünüyorsanız,  Alfa Romeo servislerine gitmeden önce burayı tıklayarak online randevu alabilirsiniz.

Alfa Servisleri

Alfa Servisleri

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Eureko Arabam Garantide Kaskosu başlıklı makalemizde Arabam Garantide Kaskosu, Arabam Garantide Sigortası ve En İyi Araç Kaskosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git