2014 Allianz Ford Kasko Sigortası

 Allianz FKasko şimdi tüm Ford sahiplerini her türlü koşuldan avantajlı çıkartıyor. Ford sahipleri araçlarını Allianz ile güvence altına alıyor, araçlarını güven içinde sürüyor. Allianz, FKasko ile aracınıza tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Allianz Araç Kaskosu

Allianz Araç Kaskosu

FKasko ile Hangi Riskler Güvence Altında?
  • Hırsızlık,Terör Olayları ve Halk Ayaklanmaları
  • Deprem,su ve sel baskınları
  • Üçüncü kişilere karşı mali sorumluluk ve ferdi kaza sigortası
  • Yanma,Çarpılma ve Çarpma Olayları
  • Hukuki Koruma

Ayrıca 444 45 46 numaralı Allianz Çözüm Hattı sayesinde yetkili servis, yol durumu, otel, restoran ve çeşitli etkinlikler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hasarınız olduğunda, lastiğiniz patladığında veya benzininiz bittiğinde Allianz Yardım Hizmeti sayesinde yolda kalmazsınız. Bunun yanında anlaşmalı servis hizmeti ve binek amaçlı hususi araçlarınız için ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem yola çıkmadan önce bolca bilgi sahibi olabilir, hemde birçok duruma karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Ford Kasko Sigortası

Ford Kasko Sigortası

FKasko Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Ford Kaskosu sayesinde camlar dahil birçok parça garanti altına alınırken, yetkili servislerde kullanılan orjinal parçalar ile aracınız eksiksiz şekilde onarılır ve uzman kadro tarafından tüm hasarı giderilir. FKasko anlaşması bulunmayan servislerde ise hasar bedelinin yalnızca yüzde 30’luk kısmı sigortalılar tarafından karşılanmaktadır. Ancak araca servis hizmeti yapılabilmesi için FKasko anlaşmasına sahip olmayan Ford kasko yetkili servisi bulunmaması durumunda herhangi bir muafiyet uygulanmamaktadır.

Ford Kasko Sigortası

Ford Kasko Sigortası

Ford İçin En İyi Kasko

Ford İçin En İyi Kasko

FKasko

FKasko

FKasko hakkında daha detaylı bilgi ve koşulları öğrenmek için lütfen BURAYI tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git