2014 Allianz Opel Araçlara Özel Kasko Sigortası

Opel sahipleri şimdi Allianz sigorta ile tüm riskleri yolun kenarına itiyor ve sürüşleri daha güvenli hale getiriyor. Allianz ve Opel işbirliği ile Opel marka araçlar için özel olarak hazırlanan Opel Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.
Opel Kasko ile Güvence Altına Alınan Riskler
  • Su ve Sel baskınlarının yanı sıra,Halk ayaklanmaları ve terör olayları
  • Deprem, Hırsızlık,yanma,çarpma ve çarpılma
  • 3. Kişilere yönelik mali sorumluluk
  • Hukuksal koruma ve Ferdi kaza

Şimdi Allianz  Çözüm merkezi sayesinde 444 45 46 no’lu telefonu arayarak yol durumunu, yapılacak olan etkinlikleri,restoranları,yetkili servisleri vb. bilgileri  de sorgulayabilirsiniz. Aracınızda yolculuk esnasında meydana gelen lastik patlaması yada benzin bitmesi gibi durumlarda Allianz Yardım Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı servis hizmetleri sayesinde binek araçlarınızla yaptığınız kazalar sonucu aracın hareket edememesi durumunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 Opel Kasko Avantajları

  • Bin TL’ye kadar olan onarımlarda eksperi beklemek zorunda kalmadan tüm işlemleriniz yapılır.
  • Aracınızın anahtarının kaybolması yada çalınması durumunda meydana gelen hasarlarınız bin Tl’ye kadar güvenceye alınır.
  • Yetkili servis klozu sayesinde, anlaşmalı Opel yetkili servislerinde  uzmanlar tarafından orjinal parça kullanılarak aracınızın tamiri yapılır ve ücreti eksiksiz şekilde ödenir. Anlaşması olmayan servislerde yapılan tamir ve bakım işlerinde ise ödenen ücretin %30’u sigortalı tarafından karşılanır. Onarımın yapılacağı ilde anlaşmalı olan Opel yetkili servisi bulunmadığı taktirde muafiyet uygulanmamaktadır.
  • Yetkisi olmayan kişiler tarafından arcınızın çekilmesi, sigara yanıkları ve poliçede söz edilen birçok riski Opel Kasko ile garanti altına alabilir, ufak çaplı hasarlarınızı Opel Mini Onarım Hizmeti ile ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.
  • Sigorta sektöründe ilk ve tek güvence olarak evinizde meydana gelen yangın ve size dair sağlık güvencesi de yine Opel Kasko’da.

Kampanya hakkında daha geniş bilgi, başvuru ve özel şartları öğrenmek için lütfen burayı tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git