2014 Anadolu Sigorta Servis Araçları Ferdi Kaza Sigortası

Servis Araçları Ferdi Kaza Sigortası

Servis Araçları Ferdi Kaza Sigortası

Eğer bir servis aracına sahipseniz bu kampanya tam sizler için. Çünkü servis araçları ferdi kaza sigortası sayesinde, bağlı bulunduğunuz yada size ait olan taşımacılık sözleşmesi kapsamında,  öğrenciler,personel, yardımcılar ve diğer çalışanlar, sigorta poliçesinde bahsedilen güzergahlarda gerçekleştirilecek taşıma hizmetinin başlangıcından bitişine kadar , araca inip binerken ve taşıma aracı içerisinde bulundukları süre zarfında her türlü meydana gelebilecek olan kazaları ve riskler güvence altına alıyor.

Feri Kaza Sigortasının Önemi

Feri Kaza Sigortasının Önemi

Sigorta Kapsamındaki Teminatlar

  • Sürekli devam eden sakatlık
  • Tedavi Masrafları ve Deprem Olayları
  • Ölüm Hali

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Uyarılar

1. Sigorta hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, talep halinde sigortacı tarafından verilecek Ferdi Kaza Sigortası Genel şartları, klozları ve poliçede yazılı hususları dikkatlice okuyunuz.

2. Sigorta priminin tamamının veya taksitle yapılan ödemelerde primin ilk taksitinin, poliçenin teslim edildiği an ödenmesi gerekir. Primin ödenmemesi durumunda, aksi kararlaştırılmadıkça, sigortacının sorumluluğu başlamaz

3. ileride doğabilecek birtakım ihtilafları önlemek için, prim ödemelerinizde (peşin veya taksitle) ödeme belgesi almayı unutmayınız.

4. Prim ödemesinde, “mutlaka”, “kesin” gibi ifadelerle kesin vadenin kararlaştırıldığı hâllerde (Borçlar Kanunu md. 107), primin veya prim taksitinin zamanında ödenmemesi durumunda ihtar olmaksızın sözleşme sona erer.

5. Sözleşmenin kanuni sebeplerle feshedilmesi hâlinde, sigortacının sorumluluğunun devam ettiği süreye tekabül eden prim gün sayısı üzerinden hesap edilerek fazlası sigorta ettirene iade edilir veya bu tarihe kadar ödenmeyen eksik prim, geçen gün sayısı hesap edilerek sigortacıya ödenir. Sigortalının fesih önerisinin sigortacı tarafından kabulü ile sözleşmenin feshedilmesi halinde ise prim iadesinde gün esası yerine poliçede öngörülen kısa dönem esası gibi başka bir esas uygulanabilir.

6. Sözleşmenin kurulması sırasında, sigorta süresince ve rizikonun gerçekleşmesi durumunda sigortacıya eksik veya yanlış bilgi vermekten kaçınınız. Poliçeniz düzenlendiğinde üzerinde yazılı olan indirimleri kontrol ediniz. Poliçenizin eksik veya yanlış bilgi ile düzenlenmesi halinde tazminat ödeme süresi uzayabilir, tazminatı eksik alma veya alamama hâlleri ortaya çıkabilir.

 

Anadolu Sigorta Servis Araçları Sigortası

Anadolu Sigorta Servis Araçları Sigortası

Servis araçları koltuk ferdi kaza sigortası bilgilendirme formunu görmek için lütfen burayı tıklayınız. İlgili dökümanlar ve özel şartları görmek içinse lütfen burayı tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git