2014 Ergo Trafik Plus Sigortası Kampanyası

Trafik Plus Kampanyası

Trafik Plus Kampanyası

Günümüzde insan yaşantısına baktığımız zaman, geçmişe nazaran daha karışık bir dünyada yaşadığımız aşikar. Hızla artan insan sayısıyla birlikte dünyada günlük yaşantıda gittikçe hızlanıyor. Bu hızla akan insan yaşantısı trafiği de tıpkı araç trafiği gibi karışık ve risklerle dolu. Ancak en kötü kazaları dahi hesaba katarak yaşıyorsak, en kötü koşullara karşı bile 1 adım öndeyiz demektir. Bunu iyi bilen Ergo Sigorta trafik Plus Sigortası ile sizi maddi ve manevi hasarlara karşı güvence altına alıyor.

En İyi Ferdi Kaza Sigortası

En İyi Ferdi Kaza Sigortası

Ergo Trafik Plus ürünü sayesinde, yalnızca maddi hasarlara yönelik ihtiyari mali mesuliyet,sürekli sakatlık,asistan hizmetleri ve kaza nedeniyle ölüm gibi durumları teminat altına alan zorunlu trafik sigortası ile birlikte tek bir poliçe altına  toplayan hizmettir. 0-10 yaş aralığındaki çocuklar için hususi hazırlanan bu sigorta, 34plaka,diğer plakalar,sigorta sahibinin tüzel ve gerçek kişi olması şeklinde dört farklı fiyatlandırma tablosuna sahip.

Ergo Sigorta

Ergo Sigorta

Ergo Trafik Plus sigortası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için burayı tıklayabilir, sigortanın resmi web sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git