2014 Eureko Arabam Garantide Kaskosu

Euroka sigorta, şimdi mutlu ve risksiz bir hayatın kapılarını size açıyor. Hem aracınızı koruyor hemde içinizi rahatlatacak sayısız kasko avantajıyla her türlü koşulu garanti kapsamına alıyor. Euroka Sigorta’da mutlu hayat, kolay hayattır. Bırakın hayatın zorluklarıyla Euroka ilgilensin, mutluluğunuza bir “araç” olsun.

Arabam Garantide Kaskosu

Arabam Garantide Kaskosu

Bildiğimiz gibi araçlar yalnızca sürüş halindeyken değil, park halindeyken de birçok tehlike ile karşı karşıya geliyor. Zira birçok teknik donanım ve aksana sahip olan otomobiller, benzin depoları da göz önüne alındıkları zaman, önlem alınmadığı taktirde yürüyen tehlike haline geliyorlar. Hiç ummadığımız bir zamanda gelebilecek bu arızalar kimi zaman mal kaybına neden olurken, kimi zaman ise can kaybına da neden olabiliyor. Tüm bu sorunlarla baş edebilmek için elbette araçlarımızın bakımlarını ciddiye almalıyız. Fakat bazen araçlarımızda meydana gelen hataların canımızı sıkmasının yanı sıra, birde serviste meydana gelen problemlerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Aracımıza uygun orjinal parçanın tedarik edilmesi, bu tedarik sürecinde araçsız kalmak gibi birçok problemle karşılaşabiliyoruz.

Euroka Sigorta Ürünleri

Euroka Sigorta Ürünleri

Saydığımız bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmamanız için, Şimdi Euroka Sigorta çok cazip fırsatlar sunuyor. Tükiye’de ilk ve tek olan bu kampanya ile Ankara ve İstanbul’da bulunan sürücüler rahat bir nefes alıyor. Euroka Vale Hizmeti ile Ankara ve İstanbul sınırları içerisinde hareket edebilir durumdaki hasarlı araçlarınızı hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında dilediğiniz yerden teslim alınıyor ve Anlaşmalı Vale Servisleri’nden birisine bırakıyor. Üstelik tüm bu işlemler yapılırken aracınızın onarım süresi boyunca size sınırsız ikame olanağı sunuyor ve tamir işlemi bitirilen aracınızı tekrar dilediğiniz yere kadar getiriyor. Üstelik hizmetler bununla da sınırlı değil. Euroka Sigortası ile araçsız kalmamanız için kendi aracınızın onarım süresi bitene kadar size başka bir araç tahsis ediyor.

Kasko Nedir Ne İşe Yarar

Kasko Nedir Ne İşe Yarar

 

En İyi Araç Kaskosu

En İyi Araç Kaskosu

Arabam garantide kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve tüm koşulları öğrenmek için lütfen burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Güneş Sigorta Yeşil Kasko Kampanyası başlıklı makalemizde Elektrik Araçlara Özel Kasko, Elektrikli Arabalara Özel Kasko ve Güneş Sigorta Kasko Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git