2014 İş Bankası Araç Takip Cihazı Hediye Kampanyası

Şimdi İş Bankası’ndan taşıt kredisi alanlar, kredi ve araçlarının yanı sıra, araç takip cihazına sahip oluyorlar. Vodafone ile anlaşmalı taşıt kredisi kampanyasıyla, krediyi alan müşteriler, Vodafone tarafından verilen araç takip cihazlarıyla araçlarını rahatlıkla takip edebiliyorlar. Bu kaçırılmaz kampanyaya gösterilen yoğun ilgi nedeniyle kampanyanın süresi 30 Haziran 2014 tarihine kadar uzatıldı.

İş Bankası Araç Takip Sistemi Hediyesi

İş Bankası Araç Takip Sistemi Hediyesi

Şimdi İş Bankası Taşıt kredisi’nden kullanarak yalnızca aracınızın değil, Vodafone Araç Takip sisteminin de sahibi oluyorsunuz. Araç takip sistemi ile internet üzerinden aracınızı güvenle yönetebiliyorsunuz.Yeni taşıt kredisi Kampanyası’na buradan başvurabilirsiniz.

İş Bankası Kredileri

İş Bankası Kredileri

Araç Takip Sistemi Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Aracınızın bulunduğu yeri,gittiği mesafeyi,seyir hızını, sürüş zamanı ve yakıt tüketimi gibi birçok detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlar. Rota ve trafik hakkında güncel bilgiler sunarak yolunuzu aydınlatır. Araç takip sistemi ile acil durumlarda konum bilgilerinizi acil hizmetlerle paylaşır.

İş Bankası Araç Takip Sistemi

İş Bankası Araç Takip Sistemi

Kampanya Koşulları

 • Kampanya için 36 ay süreyle aylık 9 TL servis bedeli ve 5 TL data bedeli alınacaktır.
 • Vodafone Araç Takip Sistemi Kampanyası’na, İş Bankası’ndan ticari araç kredisi alan ve 36 ay boyunca Vodafone’da kalma taahhüdü veren kurumsal aboneler katılabilmektedir.
 • Kampanyadan 30.06.2014 tarihine kadar başvuru yapmış olan firmalar yararlanabilecektir. Kampanya Vodafone’un Çözüm Ortağı Satko Teknoloji Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile birlikte sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında Vodafone’un sorumluluğu Araç Takip Sistemi için veri alışverişi sağlamaktır. Bunun dışındaki cihaz kurulumu, yazılım, her türlü servis hizmeti ve müşteri desteği verilmesi dahil olmak üzere tüm sorumluluk Çözüm Ortağı’ndadır.
 • Kampanyaya katılmak için, Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi, özel kampanya taahhütnamesi ve Çözüm Ortağı’na ait sözleşmenin aboneler tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekmektedir.
 • Taahhüt süresi boyunca Vodafone aboneleri 6,5 TL’lik 50 MB M2M data paketi için 5 TL üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında piyasa değeri 450 TL olan Satko U1 Lite NB araç takip cihazı Vodafone abonelerine hediye olarak verilecektir.
 • Taahhüt süresi boyunca Vodafone abonelerine aylık 9 TL’lik araç takip sistemi kurulum ve servis bedeli tahsilatına aracılık edilecek bedel olarak faturalandırılacaktır. Taahhüt süresi sonrasında araç takip sistemi servis bedeli aylık 11,8 TL olarak ücretlendirilmeye devam edilecektir.
 • Müşterilerimiz taahhüt süresinin son ayının en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, taahhüt süresini takip eden dönemde kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan paketin güncel fiyatı üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.
 • Vodafone aboneleri, taahhüt süresi boyunca hatlarını iptal etme, dondurma, kısıtlama, devretme, numara taşınabilirliği dahilinde başka operatöre taşıma, faturasız hatta geçme, M2M harici başka bir pakete geçiş talebinde bulunmaları ve Çözüm Ortağı sözleşmesinde bulunan diğer durumlar halinde kampanyadan çıkmış sayılır.
 • Taahhüt süresi dahilinde kampanyadan çıkılır ise kalan aylar için taahhüt edilmiş olan toplam tutar (cihaz ve kampanyada kalınan süre boyunca aylık data paket için Vodafone tarafından yapılan kampanyaya özel indirim) Vodafone abonelerinin ilk faturasına ceza bedeli olarak yansıtılacak ancak belirtilen cezai şart tutarı kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hiçbir zaman, taahhütnamenin fesih ya da sona erme tarihinden ilgili taahhütnamenin süresi sonuna kadar olan dönem için aboneler tarafından ilgili taahhütname uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Cezai bedel hesaplamasında cihaz bedeli KDV dahil 324 TL olarak kabul edilecektir.
 • • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vodafone’un ve/veya Çözüm Ortağı’nın, ücretlendirme haricinde Kampanya ile ilgili her konuda değişiklik yapma hakları saklıdır
Araç Takip Sistemi Hediyeli Kredi

Araç Takip Sistemi Hediyeli Kredi

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde En Düşük Faizli Araç Kredisi, En Düşük Faizli Kredi ve En Düşük Faizli Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git