2014 Liberty Avantajlı Trafik Sigortası Kampanyası

Tek bir sigorta ile birden fazla işi bir arada halletmek artık mümkün. Liberty Avantajlı Trafik Sigortası ile “yolda olmaktan” mutlu olun; arabanızı gönül rahatlığıyla kullanın. Ürünümüz Trafik Sigortası’na ek olarak, İhtiyari Mali Mesuliyet ve Ferdi Kaza teminatları ile yol yardım hizmetlerini de sunmaktadır.

  • Trafik

    Poliçede söz edilen motorlu araçların kullanılması esnasında birinin yaralanmasına,vefat etmesine veya bir malın zarar görmesine neden olunan kazalardan ötürü, 2918sayılı Trafik Kanununca işletene düşen hukuksal sorumluluk mecburi kısıtlar çerçevesinde güvence altına alınmaktadır.

  • İhtiyari Mali Mesuliyet
  • Sigorta kapsamında Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Gene Şartları  ile özel ktirterler çerçevesinde oluşturulan sigorta poliçesidir. Bu sigorta ile genel sigorta şartlarının yanı sıra ek bir sözleşmeyle teminat kapsamında güvence altına alınacak ve alınmayacak olaylar, üçüncü madde de bahsedilen manevi tazminat talepleri, toplamda yıllık bin TL limitli olmak üzere olay bazında  limitleri arttırılmadan güvence altına alınır. Manevi tazminat düzeyinin ise isteğe göre ek olarak prim ödenmek kaydıyla toplam limitten %25  arttırılabilmektedir.
  • Ferdi Kaza

    Poliçede söz edilen sigorta kapsamında araç, hem yolcu hemde sürücüler için ruhsatta geçen koltuk sayısına eksiksiz girilme şartı ile Ferdi kaza teminatı poliçede gösterilen miktarlar ile genel sigorta şartlarına göre özel şartlar ile desteklenir.

    Sigorta hakkında daha geniş bilgi, şartlar ve başvurular için lütfen BURAYI tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git