2014 Mart Ayı Renault 2.El Araç Kampanyası

İkinci El Otomobil

İkinci El Otomobil

Araçlarını değiştirmek isteyenler veya ikinci el araç sahibi olmak isteyenler şimdi Renault’ta buluşuyor. Araç piyasasının en canlı markalarından birisi olan Renault,2. EL Araçlara Özel Finansman Kampanyası  ile 48.000 TL için %1,09 Faiz Oranıyla herkesi bir ikinci el Renault sahibi yapıyor.

Renault 2.El Araç Kampanyası

Renault 2.El Araç Kampanyası

Kampanya Detayları ve Koşullar

  • 48.000 TL kredi tutarı için 3-24 ay arasındaki vadelerde %1.09, 25-48 ay arasındaki vadelerde %1.19 faiz oranları sunan finansman kampanyası, maXXiKoruma ürünü (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte kullanılan kredilerde geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.
  • İlgili kampanya, Renault 2 yetkili satıcılarında ve her marka ve model 2. el araç için geçerlidir. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
2.El Renault Araçlar

2.El Renault Araçlar

Renault 2.el fırsatından faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 İNG Bank İkinci El Araç Kredisi başlıklı makalemizde 2.El Taşıt Kredisi, En Uygun İkinci El Taşıt Kredisi ve İkinci El Oto Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git