2014 Mart Ayı Renault Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası

En İyi Ticari Araçlar

En İyi Ticari Araçlar

Ticaret erbabı, ticari araç seçiminde markanın ve araç modelinin ne kadar önemli olduğunu iyi bilir. Ticarette Renault ticari araçları seçen esnaf ise araçlarından bir hayli memnun. Çünkü Renault ülkemizde en çok ticari araç satışı yapan markalar arasında ön sıralarda yer alıyor. Bu yüzden şimdi herkesin ticaretini kolaylaştırmak için Renault, işlerini kolaylaştırmak için tüm girişimcileri 48.000 TL için %0,99 Faiz Oranı ile ticari araç sahibi yapıyor. Kampanya detayları ise aşağıdaki gibi.

Renault Ticari Araç Modelleri

Renault Ticari Araç Modelleri

  • 48.000 TL kredi tutarı için 3-24 ay arasındaki vadelerde %0.99, 25-48 ay arasındaki vadelerde %1.09 faiz oranları sunan finansman kampanyası, maXXiKoruma ürünü (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte kullanılan kredilerde geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.
  • Belirtilen finansal koşullar 2013 ve 2014 model yılı tüm Master ve Trafic modellerimiz için geçerlidir. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
Renault Ticari Araçlar

Renault Ticari Araçlar

 

Bu kampanya fırsatından yararlanmak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Renault Mart Ayı Binek Araçlara Özel Finansman Kampanyası başlıklı makalemizde Renault 0 Faizli Araç Kampanyası, Renault 48Bin TL İçin 0 Faiz Kampanyası ve Renault Finans hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git