2014 Mini 4 Yaş ve Üzeri Araçlara Servis Kampanyası

Mini 4 Yaş Üzeri Araçlara Servis Kampanyası

Mini 4 Yaş Üzeri Araçlara Servis Kampanyası

Mini, küçük araç modelleri arasında en çok beğenilen ve en güçlü araçların başında geliyor. Birçok kullanıcının göz bebeği olan bu araçlara sahip olmak, trafikte ayrıcalıklı olmak anlamına geliyor. Bilhassa bayanlar tarafından çok sevilen ve genç ruhlara hitap eden araç, her yıl olduğu gibi bu yılda Mini kampanyaları ile sürücülerine indirimli avantajlar sunuyor. Bunlardan bir yenisi ise servis kampanyası. Şimdi trafiğe çıkış tarihi 2010 yılı ve öncesi olan MINI’nizin bakım ve mekanik işlemlerinde %20 indirim avantajı 10.03.2014 – 30.04.2014 tarihleri arasında Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor. Üstelik FUN Card üyeliği hediye. Her mini sahibinin kaçırmaması gereken bu fırsat, nisan ayını kapsıyor. Eğer sizde 4 yaşın üzerinde bir Mini sahibiyseniz, mutlaka servis kampanyasından faydalanmanız da fayda var.

Mini Servis İndirimi

Mini Servis İndirimi

Kampanyadan hemen faydalanmak ve iletişim formunu doldurmak için lütfen burayı tıklayınız.

Mini Servis Kampanyası

Mini Servis Kampanyası

Notlar: Bu kampanya kapsamına hasar onarımı ve lastik işlemleri dahil değildir. Bundan sonraki servis işlemlerinde indirim avantajı sağlayacak FUN Card, aktif üyeliği bulunmayan kampanya kapsamındaki MINI sahiplerine hediye edilecektir. Kampanya diğer özel indirim ve avantajlar ile birleştirilemez.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Alfa Romeo Servis ve Bakım Kampanyası başlıklı makalemizde Alfa Araç Servisi, Alfa Romeo Bakım ve Servis ve Alfa Romeo Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git