2014 Model Fiat Linea İncelemesi

Fiat Linea Özellikleri

Fiat Linea Özellikleri

Fiat, ülkemizde en çok tercih edilen araba firmalarından bir tanesidir. Yine Fiat Linea‘da bu araç firması içerisinde en çok adından bahsettiren ve kullanıcısının memnun kaldığı araba modellerindendir. Fiat Linea 2014 modeli, bundan önceki modellerine göre daha modern bir yapıya sahiptir ve böylece daha çok dikkatleri üzerine toplamıştır. Ailesi ile kullanmayı düşünen kişilerin daha çok tercih ettiği Fiat Linea bu konuda oldukça iddialı ve kullanışlıdır.

Fiat Linea İç Dizayn

Fiat Linea İç Dizayn

Fiat Linea özelliklerinde bahsetmek gerekirse ilk olarak kendi otomobil grubu içerisinde en çok iç hacime sahip olan araç olduğunu söyleyebiliriz. Konfor ve rahatlığına düşkün kişiler için oldukça ideal olan Fiat Linea bu konuda tercih edilebilir. Aileniz ile kullanabileceğinizi söylediğimiz bu aracın bu konuda avantajlı olmasını sağlayan özelliklerinden bir tanesi de koltuklarında bulunan özel koruyucu maddeler sayesinde kirlenme ve yıpranma durumlarına karşı dayanıklı olmasıdır. 2014 model Fiat Linea‘da 1.6 modelinde 150 HP gücünde motor, 6 ileri şanzıman bulunuyor. Aynı aracı almak ve daha küçük hacimli bir motora sahip olmak isterseniz de 1.4 ve 1.3 hacim seçeneklerine de ulaşabiliyorsunuz. Eğer günümüzde bu aracın en çok tercih edilen hacimli arabası olan 1.6 hacimli motoru tercih ederseniz de yakıt tüketiminiz şehir içinde 6.5, şehir dışında ise 4.3 litre olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olan ve aile aracı olan bir araba istiyorsanız Fiat Linea’yı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2014 Model Fiat Linea

2014 Model Fiat Linea

Bir önceki yazımız olan Honda Accord Taşıt İncelemesi başlıklı makalemizde Honda Accord İncelemesi ve Yeni Honda Accord Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git