2014 Model Fiat Ticari Araçlarında Kampanya!

Fiat Ticari Araçlarında Kredi İmkanı

Fiat Ticari Araçlarında Kredi İmkanı

Fiat firması ticari araç bakımından oldukça iddialı olan firmalardan bir tanesidir. 2014 yılı biterken, firmalar sonbahar fırsatlarını oluşturmaktadır. Fiat da ticari araçlarına uyguladığı kampanyalar ile yeni araba almak ya da var olan arabalarını yenilemek isteyenlere güzel bir fırsat sunmaktadır.

Fiat Ticari Araç Kampanyası

Fiat Ticari Araç Kampanyası

Fiat ticari araç kampanyalarında yapılan ilk kampanya eylül ayı boyunca eski arabanızı getirirseniz fiat bunu piyasa değerinin 1500 TL üzerinde sayıyor ve yeni bir Fiat ticari aracını faiz imkanlarının uygun olduğu krediler ile veriyor. Tercih edeceğiniz Fiat ticari aracına bu yeni imkanlar ile kolayca ulaşabileceksiniz. 20 ay vade ve 20.000 TL’ye kadar uygulanan kredi imkanları sayesinde kolayca araba sahibi olabileceksiniz. Bunun yanında kredi imkanlarında herhangi bir faiz oranının bulunmaması da ekstra bir güzellik. Fiat Doblo ticari araçlarında ve diğer Fiat ticarilerinde uygun fiyatlara ulaşmak için sonbahar eylül kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Fiat Doblo Kampanyası

Fiat Doblo Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git