2014 Nisan Ayı Fiat Freemont Kampanyası

Fiat Freemont Kampanyası

Fiat Freemont Kampanyası

Yeni Fiat Freemont 7 Deri Koltuk, 8,4″ dokunmatik ekran, otomatik vites ve 2.0 Multijet dizel motor / 170 HP AWD donanımları ile adeta yollara ve zorluklara meydan okuyor. Güçlü motoru, kaslı yapısı, keskin ve sert görünüşü ile geniş hacmin keyfini sunan araç. Nisan ayına özel fırsatlarla sahiplerini buluyor. 7 deri koltuğu, 2.0 Multijet motoru, otomatik vitesi ve AWD teknolojisiyle Fiat Freemont’ta aradığınız her şey artık tamam. Üstelik tüm bunlara bugün sahip olmak için sadece yarısını ödemeniz yeterli. Siz de Freemont’a 70.000 TL ödeyerek şimdi sahip olun,kalan yarısını vade farkı olmadan 1 sene sonrasına erteleyin.

 

Nisan Ayı Fiat Kampanyaları

Nisan Ayı Fiat Kampanyaları

 Kampanya Koşulları

  • 70.000 TL’lik ilk ödeme, 140.000 TL’lik Freemont Lounge modelinin peşinat tutarı olup, ikinci 70.000 TL ödeme de %0 faizle hesaplanmış olan 12 ay vade sonundaki tek ödeme tutarıdır.
  • İlanda belirtilen tutarlar tavsiye edilen anahtar teslim fiyat üzerinden hesaplanmış olup, versiyon ve donanım bazlı farklı ödeme tutarları oluşabilir.
  • Fatura bedelinin yarısı peşinat, kalan yarısı da 12 ay sonra ödenecek olan tutardır. %0 faiz oranına ilişkin yasal vergiler dahil yıllık maliyet oranı %0,74’tür.
  • Kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 650 TL dosya masrafı alınır.
  • Koç Fiat Kredi ve Fiat önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 1-30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Nisan Fiat Freemont Kampanyası

Nisan Fiat Freemont Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git