2014 Nisan Ayı Ford Fiesta ve Diğer Modellerde Kampanya

Ford Fiesta MyKey

Ford Fiesta MyKey

Benim aracım benim kurallarım parolasıyla yola çıkan Ford, en az yakan ve en çok satan modellerinden birisi olan Fiesta araçları uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerine sunuyor. Şimdi

Ford Fiesta’da MyKey sayesinde anahtarınıza tanımlanabilen kişisel ayarlarıyla hız limiti ve ses seviyesini ayarlamak çocuk oyuncağı haline geliyor. MyKey ile şimdi Fiesta ve diğer tüm Ford modelleri 18.000 TL’ye 18 ay 0 faiz fırsatıyla sizlerin oluyor. Daha detaylı bilgi için  
Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayabilirsiniz.
 

Nisan Ford Fiesta Kampanyası

Nisan Ford Fiesta Kampanyası

 Kampanya Koşulları

  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL’dir.
  • Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,46, yıllık toplam maliyet oranı %5,52 olmaktadır.
  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL’dir.
  • Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,40, yıllık toplam maliyet oranı %4,80 olmaktadır.
Nisan Ayı Ford Kampanyaları

Nisan Ayı Ford Kampanyaları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git