2014 Nisan Ayı Peugeot Bipper Tepee Kampanyası

Bipper Tepee Kampanyası

Bipper Tepee Kampanyası

Peugeot nisan ayına da bomba gibi giriyor. Kompakt yapısı, rahat sürüşü ve geniş iç hacmiyle Peugeot Bipper Tepee’ler şimdi çok uygun olanaklarıyla müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Peugeot Bipper Tepee’ler %0 faiz fırsatı 12.000 TL kredi olanağı ve 12 ay vade fırsatıyla tüm Peugeot Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Peugeot Bipper Tepee Nisan Ayı’na sizi, hem iş hayatında hem özel hayatınızda ileri taşıyacak bir fırsatla giriyor. Siz de yetkili satıcılara gidin, Peugeot Bipper Tepee’ye avantajlı fırsatlarla sahip olun.

Peugeot Nisan Ayı Kampanyası

Peugeot Nisan Ayı Kampanyası

Kampanya Koşulları

  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 12.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Peugeot Finans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1000 TL’dir.
  • Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için, bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 650 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %0.74, yıllık toplam basit maliyet oranı %8.93 olmaktadır.
  • Peugeot Bipper Tepee Comfort 1.3 HDi 75 hp için ortalama CO2 emisyon değeri 119 g/km, şehir dışı yakıt tüketimi 3.8 L/km’dir. İlanda kullanılan görseller Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.
Bipper Tepee Kampanya

Bipper Tepee Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git