2014 Nisan Ayı Peugeot Partner Tepee Kampanyası

Partner Tepee Kampanyası

Partner Tepee Kampanyası

Geniş iç hacmi, şık tasarımı ve teknolojik yapısıyla şimdi tüm Peugeot Partner Tepee ailenizin arabası için en önemli aday oluyor. Nisan ayı kampanyaları ile tüm Peugeot Partner Tepee’ler %0 faiz avantajı 12.000 TL kredi fırsatıyla 12 ay vadeli olarak müşterilerine sunuluyor. Peugeot Partner Tepee Nisan Ayı’na sizi, hem iş hayatında hem özel hayatınızda ileri taşıyacak bir fırsatla giriyor. Siz de yetkili satıcımıza gidin, Peugeot Partner Tepee’ye avantajlı fırsatlarla sahip olun.

Partner Tepee Satış Kampanyası

Partner Tepee Satış Kampanyası

Kampanya Koşulları

  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 12.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Peugeot Finans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1000 TL’dir.
  • Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 650 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %0.74, yıllık toplam basit maliyet oranı %8.93 olmaktadır.
  • Peugeot Partner Tepee Active 1.6 HDi 92 hp için ortalama CO2 emisyon değeri 144 g/km, şehir dışı yakıt tüketimi 5.0 L /km’dir.
  • İlanda kullanılan görseller Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.
Peugeot Kampanyaları

Peugeot Kampanyaları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git