2014 Orjinal Mini Aksesuar Kampanyası

 

Orjinal Mini Parçalar

Orjinal Mini Parçalar

Mini araçları, herkesin bildiği gibi ayrıcalıklı niteliklere sahip olan bir araç. Lüx sınıfına hitap eden, genç, dinamik ve güçlü ruhu ile herkesi dizginleyen araç, her yıl yeni modelleriyle Mini severleri heyecanlandırıyor. Ancak bu araçların diğer araçlara nazaran aksesuar ve parça olarak daha dikkat edilmesi gereken araçlar olduğu aşikar. Çünkü orjinal olmayan parçalar araçların yapısını bozarken, başka sorunlarada yol açabiliyor. Bunu bilen Mini üreticileri ise elbette Mini sahiplerini unutmamış ve orjinal aksesur kampanyası ile araçlara en az sürücüleri kadar değer veriyor. Bu nedenle orjinal aksesuar kampanyası şimdi tüm Mini sahiplerinin hizmetinde. Şimdi 15 Nisan’a kadar tüm mini sahipleri orjinal aksesuarlarına sahip oluyor.

Mini Cooper Aksesuarlar

Mini Cooper Aksesuarlar

Notlar: Orijinal MINI Aksesuarlarında %20 indirim avantajı, 1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’nde.  Kampanya 1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında, aşağıda yer alan aksesuarlar için geçerlidir. Borusan Otomotiv kampanya içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya diğer özel şartlarla birleştirilemez.

Mini Cooper Aksesuarları

Mini Cooper Aksesuarları

Orjinal Mini Aksesuar

Orjinal Mini Aksesuar

Orjinal Mini Araç Aksesuarları

Orjinal Mini Araç Aksesuarları

Paylaşılan fiyatlar, montaj işçiliği hariç aksesuar fiyatları olup, faturalanacağı günkü Euro kuruna göre hesaplanacaktır. Fiyatları belirtilen aksesuarların otomobilinizin donanımına uygunluğu, diğer alternatifler ve ürün özellikleri için MINI Yetkili Servisiniz ile irtibat kurunuz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git