2014 Skoda Sıfır Faiz Kampanyası

Skoda, yeni Rapid ve SUV sınıfındaki Yeti için çok avantajlı, sıfır faiz adında bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde Rapid ve Yeti modellerinde 18 bin TL için  sıfır faiz ve dosya masrafsız 18 ay vadeli ödeme seçeneği sunuluyor.

Skoda’nın yeni sedan modellerinden olan SUV ve Rapid, sınıfındaki temsilcisi olan araç Yetki için kaçırılmayacak kampanyalar düzenledi. Şimdi yeni araç sahibi olmak isteyenler için bu kampanyadan faydalanmanın tam zamanı. Yeni Skoda kampanyası ile 0 faiz ve masrafsız kredi özellikleri bulunuyor. Kampanya ile Skoda Yeti ve Skoda Rapid modelleri kampanyalı fiyat olan 18bin TL için 18ay vade ve sıfır faizli dosya masrafsız kredi sunuluyor. İsteyenler ise kampanyalı tarife üzerinden 24ay vadeyle 35bin TL ve 0.49 faizle kredi olanaklarına sahip oluyor. VDF desteğine sahip olan kredide Skoda Rapid  1.6TDI Manuel vitesli ve 1.4 TSI DSG otomatik vitesli versiyonların dışında, yeni satışına başlanan Yeti’nin 1.4 TSI DSH otomatik vitesli seçeneğini tercih edenler için önemli fırsatlat bulunuyor.  Eğer yeni bir araca sahip olmak istiyorsanız ve faizlerle fiyatlar abartılı buluyorsanız, veya ikinci el araç almak yerine sıfır bir araca sahip olmak istiyorsanız, hem yakıt tasarrufu hemde aile arabası olarak Skoda tüm ihtiyaçlarınıza rahatlıkla cevap veriyor.

Not: Kampanya Stoklarla sınırlıdır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Mart Ayı Renault Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası başlıklı makalemizde Renault 48Bin TLye 0 Faiz, Renault Finansman ve Renault Marka Ticari Araçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git