2014 Toyota Yaz Servis Günleri Kampanyası

Toyota Haziran Ayı Servis Kampanyası

Toyota Haziran Ayı Servis Kampanyası

Toyota’nın yaz servis günleri kampanyası, baharın yavaştan gelmesi ile birlikte start aldı. Artık yaz servislerinde Forever kartı olan Toyota sahipleri, büyük fırsatlardan ve avantajlardan yararlanıyor. 30 haziran tarihine kadar geçerli olan yaz servis günleri kampanyası ile şimdi tüm sürücüler 2009 model ve öncesi araçları için %15’ten başlayan yedek parça hizmetleri ve %20’den başlayan işçilik indirimleri ile daha uygun fiyatlarda araçlarına bakım yaptırabiliyor. Üstelik %1.5’tan başlayan akaryakıt hediyesi de yine Toyota sahiplerine sunuluyor.

Toyota Forever Kart

Toyota Forever Kart

Ayrıca tüm Toyota modellerini kapsayan araç bakımında ise 1 lt. orjinal Toyota motor yağı hediye verilirken,dört adet Bridgestone,Goodyear,Michelin yada Lassa marka lastik alımlarında  bir sonraki servis ve bakım hizmeti için 80 liralık hediye çeki ve %15 aksesuar indirimleri de yine haziran  ayı için Toyota sahiplerine sunuluyor. Toyota servislerinde yapılan bu bakımlarda kazanılan puanlar, sürücünün forever kartına ekleniyor ve elde edilen puanlar sayesinde statüye göre birçok indirim ve BP istasyonlarında geçerli olan akatyakıt hediyesi kazanıyorlar. Eğer sizlerde bir Toyota sahibiyseniz ve aracınızın bakım vakti geldiyse şimdi size en yakın Toyota Plazaya gitmenizde fayda var. Fakat bir forever kartınız yoksa hemen forever kart başvuru formunu doldurabilir  ve yeni bir kart başvurusu yapabilirsiniz.

Toyota Servis Kampanyası

Toyota Servis Kampanyası

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak burayı, forever kart başvurusu yapmak için lütfen burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sararmış Araba Farları Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Araba Farı Parlatma Yöntemi, Araba Farı Temizleme İşlemi ve Araba Farı Temizleme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git