2014 Yeni Citroen C4 Cactus İnceleme

2014 Yeni Citroen C4 Cactus

2014 Yeni Citroen C4 Cactus

Birçok marka yeni modellerini tanıtıyor ve farklı özelliklerdeki araçlarla müşterinin dikkatini çekmeye çalışıyor. Son yıllarda giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olan Citroen devamlı bir şekilde başarılı modeller ile müşterisinin karşına çıkmayı başarıyor. Son 5 yıllık sürece baktığınızda Citroen tarafından üretilen modellerin büyük bir bölümü tutuldu diyebiliyoruz. Özellikle de C serisi müşterilerden büyük bir ilgi gördü ve son olarak bu seriye dahil edilen C4 Cactus ise beklentileri biraz daha yukarıya çekecek gibi görünüyor.

Klasik Citroen görünümünün dışına çıkılan model birçok kişiyi şaşırtacaktır diye düşünüyoruz. Özellikle aracın ön kısmında kullanılan dizayn son derece sıra dışı bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olmuş. Eğer ki klasik Citroen görünümün seviyorsanız C4 Cactus size baya bir farklı gelecektir. Ön farlarda yapılan değişiklik aracın tüm mizacını değiştirmiş gibi görünüyor. Gelelim performans kısmına. Yapılan testlerden oldukça iyi şekilde geçen 2014 Citroen C4 Cactus hem yakıt tüketimi hem de elde edilen performans açısında oldukça iyi bir model gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra C4 Cactus’te kullanılan airbump özelliğinin de sizlere büyük avantaj sağlayacağını düşünüyoruz. Trafikteyken yaşanan ufak tefek kazalar ve sürtmeler ister istemez can sıkıcı sonuçlar doğuruyor. İşte airbump sayesinde 5 km hızın altındaki kazalarda aracın herhangi bir hasar almayacağını söylemeliyiz. Esnek gözde sayesinde bu tarz kazalar problemsiz atlatılabilecek.

Bir önceki yazımız olan BMW 3.16i İnceleme başlıklı makalemizde 3.16i İnceleme, BMW ve BMW 3.16i Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git