2015 Ağustos Volkswagen Sabit Kur Kampanyası

2015 Volkswagen Tiguan Fırsatları

2015 Volkswagen Tiguan Fırsatları

Ülkemizdeki en büyük problemlerden birisi olan döviz kurunun hızla değişmesi, otomobil sektörünü de etkiyor. Son günlerde sürekli olarak artmakta olan döviz kuru sebebiyle otomobil fiyatları da ister istemez artış gösterirken, bu durumun önüne geçebilmek adına en büyük pah otomobil üreticilerine düşüyor. Konuyla alakalı olarak ilk adımda da Volkswagen’den gelmiş durumda. Volkswagen ağustos kampanyası kapsamında Euro kuru sabitlenmiş durumda.

2015 Volkswagen Golf R Fiyatları

2015 Volkswagen Golf R Fiyatları

Volkswagen’in kampanyası dahilinde ilk olarak EURO 5 normlarına sahip olan araçlar kampanyaya dahil edilmiş durumda. Tiguan, Beetle ve Volkswagen CC’lere 1€ = 2,55 TL’den sabitlenmiş durumda. Bu da sizler için önemli bir fiyat avantajı sağlıyor. Golf R ve Yeni Scirocco’lara ise 1€= 2,65 TL’den sabitleme yapan Volkswagen iki popüler aracın da daha fazla ilgi çekmesini sağlayacak gibi görünüyor. Eğer ki yeni ve prestijli bir araç almayı düşünüyorsanız bu noktada Yeni Scirocco çok doğru bir tercih olacaktır. Bununla da yetinmeyen Volkswagen Yeni Touareg’lere ise 1€=2,75 TL gibi bir sabitleme uygulanmış durumda.

2015 Volkswagen Bettle Kampanyası

2015 Volkswagen Bettle Kampanyası

EURO 6 normlarına uygun olan Tiguan, Beetle ve Volkswagen CC’ler 1€ = 2,58 TL, Golf R ve Yeni Scirocco’lar ise 1€ = 2,68 TL gibi bir fiyattan sabitlenmiş halde. Bunun yanı sıra Yeni Touareg’lere ise 1€=2,78 TL sabit kur avantajı sağlayan Volkswagen müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eğer ki şu sıralar bir otomobil almak istiyorsanız Volkswagen’in ağustos kampanyasını kaçırmamakta fayda var.

2015 Model Scirocco'larda Sabit Kur Avantajı

2015 Model Scirocco’larda Sabit Kur Avantajı

Bir önceki yazımız olan Volkswagen 2018 Ekim Kampanyası başlıklı makalemizde 2018 Volkswagen kampanyası, Volkswagen Araç Satış Kampanyası ve Volkswagen Polo Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git