2015 Alfa Romeo Aralık Kampanyası

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo aralık ayında sizlere sunduğu kampanya ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Kaliteli modelleri sayesinde şu sıralar popülerliğini her geçen gün arttıran marka, 2015 sonunu daha da hareketli geçirecek diyebiliriz.

2015 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

2015 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

Alfa Romeo’nun şu sıralar en popüler modeli olan Giulietta kendi has tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi fazlasıyla başarıyor. Sportif görüntüsünün altında aslında aradığınız konforu da size sunan araç bu sayede birçok kişinin kalbini çalmış durumda. Hal böyle olunca da Alfa Romeo, Giulietta’nın popülerliğinden daha fazla yararlanabilmek adına yeni bir kampanya başlamış durumda.

2015 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

2015 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

Alfa Rome’nun başlattığı kampanya dahilinde eğer ki sıfır Giulietta sahibi olmak isterseniz avantajlı bir finansman desteğinden yararlanabileceksiniz. Alfa Rome’nun sadece Giulietta için  geçerli olan finansman desteğinde 40 Bin TL tutarındaki krediden faydalanabiliyorsunuz. Söz konusu krediyi 24 ay vadeli olarak ödüyorsunuz. Ayrıca size sağlanan finansman desteği için herhangi bir faizin istenmediğini de belirtmekte fayda var.

2015 Model Alfa Romeo Giulietta

2015 Model Alfa Romeo Giulietta

2015 Alfa Romeo Giulietta şuan için 72.820 TL’lik anahtar teslim fiyatına sahip. Kompakt segmente üye bir araç olan Alfa Romeo Giulietta hem performans hem de konfor olarak oldukça başarılı bir araç. Ayrıca Alfa Romeo’nun başlattığı kampana dahilinde Giulietta sahibi olmak isteyenlere 2.500 TL tutarında takas indiriminin de uygulandığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

2015 Kompak Alfa Romeo Giulietta

2015 Kompak Alfa Romeo Giulietta

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Tiguan Güncellenen Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Tiguan, Tiguan Fiyatlar ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git