2015 Alfa Romeo Giulia 1.8 Motor İle Geliyor

2015 Alfa Romeo Giulia Renk Seçenekleri

2015 Alfa Romeo Giulia Renk Seçenekleri

Alfa Romeo son derece köklü ve her daimde kendini yenilemeyi bilen bir otomobil devi. Markanın ilk modellerinden birisi olan Giulia ise yenilenerek bu senenin haziran ya da temmuz aylarında tanıtımı gerçekleştirilecek. Araç görüntü itibariyle son derece iddialı diyebiliriz. Ön kısımda kullanılan LED farlar ve ızgara aracın çok daha çarpıcı bir ifadeye bürünmesini sağlamış. Aracın ön kısmı yere biraz daha yakınlaştırılarak böylelikle atletik bir görünüm elde edilmesi sağlanmış.

2015 Alfa Romeo Giulia İç Tasarım

2015 Alfa Romeo Giulia İç Tasarım

Genel hatlarıyla incelendiğinde araç görüntüsüyle son derece dikkat çekici bir yapıya sahip. Bir de kaputunun altına bakmakta fayda. 1.8’lik benzinli motor seçeneği ile karşımıza çıkan aracın bu versiyonunda 300 beygirlik bir güçten söz ediyoruz. 0-100 km’ye 6 saniyede ulaşan araç maksimum olarak da 245 km hıza çıkabilecek.

Alfa Romeo Giulia Tasarımı

Alfa Romeo Giulia Tasarımı

Alfa Romeo Giulia’nın bir diğer motor seçeneği ise 240 beygirlik olacak. Son olarak içerisinde 3.0 litrelik V6 motor bulunan ve 526 beygir gücünde bir motor seçeneği daha sunan Alfa Romeo böylelikle ürün çeşitlendirmesi yaparak ihtiyaca göre seçim yapma imkanı sunuyor.

Alfa Romeo Giulia LED Farlar ve Izgara

Alfa Romeo Giulia LED Farlar ve Izgara

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git