2015 Ford Focus Güncellenen Fiyatları

Dizel Motor Seçeneğiyle 2015 Ford Focus

Dizel Motor Seçeneğiyle 2015 Ford Focus

    Ford ülkemizde fazlasıyla ilgi gören bir otomotiv devi ve birbirinden başarılı modelleriyle sektörün lider markaları arasında yer alıyor. Türkiye’de en fazla talep edilen markalardan birisi olarak Focus’un bu noktada payının büyük olduğunu söylemekte fayda var. Ford Focus hemen her sene popülerliğini korumayı başarabilen nadir araçlardan birisi konumunda.

2015 Ford Focus Renk Seçenekleri

2015 Ford Focus Renk Seçenekleri

İki farklı motor seçeneği ile karşımıza çıkan araçta ilk olarak 1.6 litrelik benzinli motor dikkat çekiyor. Performans açısından son derece başarılı bir otomobil olduğunu söyleyebileceğimiz 1.6’lık benzinli motoru kaputunun altında barındıran versiyon, aynı zamanda yakıt tüketimi açısından da gayet iyi bir performansa sahip. Diğer motor seçeneği ise 1.5 litrelik dizel motor. Aynı zamanda altı iler vitesli otomatik şanzımanı bulunan aracın kendi segmentindeki en başarılı modellerden birisi olduğunu söylemek mümkün.

2015 Ford Focus İç Görünüm

2015 Ford Focus İç Görünüm

Sizlerle daha önce Ford Focus’ların fiyatları hakkında bir yazı paylaşmıştır. Fakat son aylarda ülkemizde değişkenlik gösteren döviz kuru sebebiyle fiyatlarda oynamalar oldu ve 2015 model Ford Focus’ların fiyat listesini güncellememiz gerekiyordu. İşte, en güzel 2015 Ford Focus fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz.

2015 Model Ford Focus Fiyatları

2015 Model Ford Focus Fiyatları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git