2015 Honda Civic Aralık Kampanyası

Honda’nın tartışmasız en beğenilen otomobil olan Civic, 2015 model versiyonlarıyla daha da fazla ilgi görmeyi başardı. Geçtiğimiz aylarda ciddi bir satış rakamına ulana 2015 Honda Civic, aralık ayı içerisinde daha da fazla kişi tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Honda’nın başlattığı kampanya Civic’e olan ilgiyi arttıracak gibi görünüyor.

2015 Honda Civic Renk Seçenekleri

2015 Honda Civic Renk Seçenekleri

Honda’nın aralık ayı boyunca geçerli olan kampanyası dahilinde yeni bir Honda Civic sahibi olmak isterseniz 2.500 TL değerindeki navigasyon hediye olarak sizlere veriliyor. Söz konusu navigasyon hediyesini alabilmek için Honda Civic Elegance, Execuvite ve Black Edition donanım paketine sahip modellerden birisi satın almanız gerekiyor. Aksi halde navigasyon hediyesinden faydalanamıyorsunuz.

2015 Honda Civic İç Tasarım

2015 Honda Civic İç Tasarım

Bunun yanı sıra Honda finansman desteği de sunuyor. 30 Bin TL tutarındaki kredi 18 ay vade ile sizlere sunuluyor. Üstelik söz konusu finansman desteğini %0,92’lik faiz oranı üzerinden kullanacağınızı da belirtmekte fayda var. Böylece ekonomik şekilde kredi çekip yeni bir 2015 model Honda Civic sahibi olabiliyorsunuz.

C Segmenti Honda Civic

C Segmenti Honda Civic

Son olarak Honda Civic’i finansman desteği ile alırsanız taksitlerinizi 2016 yılının haziran ayında ödemeye başlıyorsunuz. 6 aylık taksit erteleme kampanyası sayesinde ödemelerinizi sonraki tarihlere aktarabilirsiniz. 2.500 TL’lik navigasyon hediyesinden yararlanabilmek adına da finansman desteği kullanmamış olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

2015 Model Honda Civic

2015 Model Honda Civic

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git