2015 Honda Civic Nisan Kampanyası

2015 Model Honda Civic Sedan Fırsatları

2015 Model Honda Civic Sedan Fırsatları

    

Honda’nın ülkemizde üretilen ve tüm dünyaya buradan ihraç edilen Civic Sedan modeli çok fazla ilgi gören bir araç olmayı başardı. Teknik özellikleri ile kendi segmentinin en başarılılarından birisi olan Honda Civic Sedan’ın gördüğü ilgiyi daha da yukarıya çekebilmek adına Honda Türkiye tarafından özel bir kampanya başlatıldı.

2015 Honda Civic Sedan İç Görünüm

2015 Honda Civic Sedan İç Görünüm

2015 model Honda Civic Sedan araçlar ilk olarak 55.490 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Fiyat/performans açısından son derece başarılı bir araç olduğunu söyleyebileceğimiz Honda Civic Sedan, sürücüsüne maksimum güvenlik ve konfor sunuyor. Yol tutuşu testlerinden gayet başarılı sonuçlar alan bu araca sahip olmak isteyenler için birbirinden avantajlı fırsatlar sunuluyor. İlk olarak 30 bin TL’lik finansman desteğinden yararlanmak isteyenlere %0.78’lik faiz imkanları sunuluyor.

Honda Civic Sedan Taksit Erteleme Kampanyası

Honda Civic Sedan Taksit Erteleme Kampanyası

Bunun yanı sıra takas indirimi imkanı da sunan Honda Türkiye, 2015 model Civic Sedan araç satın alırken kendi otomobilini takasta kullanacaklara 1.500 TL’lik ekstra bir indirim sağlıyor. Bunların yanı sıra finansman desteğinden yararlanarak yeni bir Honda Civic Sedan sahibi olanlar, ilk taksitlerini Eylül 2015 tarihinde ödemeye başlıyor. Yani taksit erteleme avantajından da yararlanarak son model bir Civic Sedan sahibi olabiliyorsunuz.

Honda Civic Sedan Renk Seçenekleri

Honda Civic Sedan Renk Seçenekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git