2015 Lada Vesta İncelemesi

2015 Yeni Lada Vesta

2015 Yeni Lada Vesta

   

Lada son yıllarda ülkemizde yükselişte olan markalardan birisi konumunda. Piyasaya sürdüğü araçlardan uygun fiyatlar sunan marka aynı zamanda da son derece başarılı bir performans elde edilmesini de sağlıyor. Hal böyle olunca da Lada’nın ürünlerine olan ilginin devamlı şekilde arttığını söyleyebiliriz. Son dönemde Lada’nın en fazla merak edilen araçlarından birisi olan Vesta Eylül ayı itibariyle yollara çıkıyor. Bizde bu merak edilen araçla ilgili olarak bir inceleme yapma gereği duyduk.

2015 Lada Vesta İç Görünüm

2015 Lada Vesta İç Görünüm

Lada Vesta, tasarım itibariyle başarılı bir araç. Alışık olduğumuz Lada çizgilenin çok fazla dışına çıkmadan hoş bir konsept oluşturan Lada, kaputunun altında 1.6 litrelik benzinli bir motora sahip. Üç farklı beygir gücü olan motorda ilk olarak 87 beygirlik motor seçeneği bulunuyor. Eğer ki bu beygir gücü size az geldiyse ikinci olarak 106 beygirlik motoru önerebiliriz. Daha da güçlü bir şeyler tercih etmek isteyenlerdenseniz eğer son olarak 114 beygirlik motorun sizler için daha ideal olacağını söyleyebiliriz.

2015 Lada Vesta Çıkış Tarihi

2015 Lada Vesta Çıkış Tarihi

Aracın içine bakacak olursak oldukça sade ve işlevsel bir tasarımın hakim olduğunu görüyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz eşya koyma hazneleri ve cepler sayesinde son derece kullanışlı bir otomobil olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası 2015 Lada Vesta, beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

Lada'nın Yeni Otomobili

Lada’nın Yeni Otomobili

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git