2015 Model Ford Mondeo İncelemesi

2015 Model Ford Mondeo

2015 Model Ford Mondeo

Ford ülkemizde ve dünyada oldukça rağbet gören araba markalarından olmasına rağmen Ford Mondeo modelleri Avrupa genelinde istenilen satış miktarına ulaşamamıştır. Firma yetkilileri buna göre 2015 model Ford Mondeo üretiminde yeniliklere gitmişlerdir. Öncelikle aracın dış görünümünden bahsetmek gerekirse yine güçlü bir görünüme sahiptir ve geniş ön ızgara tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun yanında iç tasarımından söz etmek gerekirse son derece sade ve şık bir iç tasarımı olduğunu da söyleyebiliriz. Sürücünün ve yolcuların rahat edebileceği ve pratik kullanımın ön planda olduğu araç bu yönden kullanıcılarını keyifli bir sürüş sağlayacak.

Ford Mondeo İç Tasarım

Ford Mondeo İç Tasarım

2015 model Ford Mondeo’nun motor özelliklerinde bahsetmek gerekirse, kişilerin isteklerine göre iki farklı motor hacmiyle satışa çıkarılacağını söyleyebiliriz. İsteyenler 1,5 motor hacmine isteyenler de 2,0 motor hacmine sahip olabilirler. Ayrıca araca eski modellerine kıyasla yeni eklenen bir diğer özellikte hibrit özelliğinin bulunması. 2.0 hacimli motor isteyen kişiler bu motorla birlikte akü şarj etmek ve güç sağlamak amacıyla iki ek motora da araçla birlikte sahip oluyorlar. Henüz 2015 model Ford Mondeo’nun ülkemizde ne kadardan satışa sunulacağı bilinmiyor. Ancak Almanya’da 27.150 Euro olarak fiyatı belirlendi.

Ford Mondeo Modelleri

Ford Mondeo Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 Model Opel Corsa Ön Bilgiler başlıklı makalemizde 2015 Model Opel Corsa ve Opel Corsa Tanıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git