2015 Model Opel Corsa Ön Bilgiler

Opel Corsa 2015 Tanıtımı

Opel Corsa 2015 Tanıtımı

Opel modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi olan Opel Corsa, yine önümüzdeki seneye iddialı girmeye hazırlanıyor. Paris’te yakın zamanlarda açılacak olan araba fuarına, firmanın yetiştirmeye çalıştığı Opel Corsa modelinin tasarımı oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Araç hakkında az çok bilgi veren firma bu konuyu merakla bekleyen araba severleri bilgilendirmiş oldu.

Bahsedilen ilk özelliklere göre aracın ön cephesinde iddialı değişiklikler yapılmış. Paris araç fuarında kesin olarak gösterilecek olan araç, eğer yetiştirilmezse Cenevre araç fuarında alıcısıyla buluşabilecek. Motor özelliklerinden bahsetmek gerekirse araç 1.6 hacimli bir motora sahip olacak ve 4 silindirli motor gücü ile çalışacak. Araba severlerin hoşuna gidecek diğer özellikleri ise turbo beslenme, 200 beygir gücü ile maksimum 220 km/s hıza çıkmasını sayabiliriz. Modelin 3 kapılı olması da dikkat çeken diğer noktalardan. Merakla bu aracın çıkmasını bekleyenler tüm bu meraklarını araç yetişebilirse Paris araç fuarında, yetişemezse de Cenevre’de giderecek.

2015 Model Opel

2015 Model Opel

Opel Corsa İç Dizayn

Opel Corsa İç Dizayn

Bir önceki yazımız olan Honda Accord İncelemesi başlıklı makalemizde Honda Accort İncelemesi ve Yeni Honda Accord Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git