2015 Skoda Kasım Ayı Kampanyası

Kasım ayında otomobil üreticilerinin kampanyaları aralıksız olarak devam ediyor. Son olarak Skoda tarafından gerçekleştirilen kampanya sayesinde avantajlı fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

2015 Skoda Octavia Kampanyaları

2015 Skoda Octavia Kampanyaları

Skoda’nın başlattığı kampanya dahilinde EURO 6 motora sahip araçlarında 1.500 TL’lik nakit indirimi söz konusu. Bu sayede hem yeni aracınıza nakit fiyatı üzerinden sahip olabileceksiniz, hem de 1.500 TL’lik indirimden yararlanacaksınız. Bu sayede taksitli fiyatlardan çok daha cazip düzeylerden yeni Skoda’nıza sahip olacaksınız.

2015 Model Skoda Fabia

2015 Model Skoda Fabia

Söz konusu nakit indirimi EURO 6 motora sahip 1.2 TSI benzinli Fabia, Yeni Superb dizel ve benzinli araçlar için geçerli değil. Bu araçların dışında kalan tüm EURO 6 motorlu otomobillerde nakit indiriminden yararlanabileceksiniz.

2015 Model Skoda Yeti

2015 Model Skoda Yeti

Bunun yanı sıra Skoda showroomlarına giderseniz finansman destekleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yeni Superb modellerini ve yeni Octavia’larında test sürüşüne katılarak satın almayı planladığınız araçla ilgili detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz. 16 Kasım tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanabilmek adına elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var.

2016 Model Skoda Superb

2016 Model Skoda Superb

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git