2015 Volkswagen Amarok Fiyatları

2015 Pick-Up Volkswagen Amarok

2015 Pick-Up Volkswagen Amarok

Ticari pick-up taşıtlar içerisinde şuan için en prestijli araç kuşkusuz Volkswagen Amarok. Volkswagen’in nispeten yeni sayılabilecek araçlarından olan Amarok piyasaya çıktığı günden bu yana yoğun bir ilgi görüyor ve her geçen gün de ilginin arttığını söylemek mümkün. Motor gücüyle ön plana çıkan araç ilerleyen dönemde daha fazla kişini tercihi olacak gibi görünüyor.

Volkswagen Amarok Renk Seçenekleri

Volkswagen Amarok Renk Seçenekleri

Volkswagen Amarok, hem görsel açıdan etkileyici bir araç hem de biraz önce de belirttiğimiz gibi motor gücü itibariyle rakiplerine fark atmayı başarabiliyor. Son derece güçlü bir motora sahip olan aracın 2.0 litrelik motoru en düşün versiyonda 140 beygirlik bir güç üretebiliyor. 4×2 olarak tasarlanan bu versiyon dahi zorlu arazilerde size oldukça başarılı bir performans sunabiliyor.

İsteğe göre 4×4 versiyonu da mevcut olan aracın içinde de 2.0 litrelik bir motor yer alıyor fakat bu sefer sahip olduğunuz beygir gücü 180. Zorlu araziler için tasarlanmış olan bu modelin dağlık bölgelerde yaşayan ya da bu tarz yerlerde bulunması gerekenler için ilk tercih olacağını belirtmekte fayda var.

2015 Volkswagen Amarok Güncel Fiyatları

2015 Volkswagen Amarok Güncel Fiyatları

2015 model Amarok’lar içerisinde en son piyasaya sürülen ve en donanımlı versiyonlardan birisi olan Canyon ise biraz daha işlevsel bir araç sahibi olmak isteyenlerin tercih edeceği türden diyebiliriz. Hem şehir içi hem de arazide kullanmaya çok müsait bir yapıya sahip olan aracın mutlaka incelenmesi gerektiğini söylemekte fayda var. Eğer ki sizlerde 2015 model bir Volkswagen Amarok sahibi olmak isterseniz ağustos ayı içindeki güncel fiyatları sizler için sıralamış bulunuyoruz.

2015 Model Volkswagen Amarok

2015 Model Volkswagen Amarok

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git