2015 Volkswagen Caddy İncelemesi

Volkswagen Caddy Renk Seçenekleri

Volkswagen Caddy Renk Seçenekleri

 

 Hafif ticari araçlar son yıllarda çok fazla tercih edilir oldu. Sadece ticari amaçlarla değil aile arabası olarak da kullanılmaya başlanan ticari araçlar içerisinde en popüler olanlardan birisi Volkswagen tarafından üretilen Caddy serisi. Yeni yılda makyajlama operasyonu geçiren araç eskiye nazaran çok daha etkileyici bir görünüme kavuşturulmuş durumda.

2015 Volkswagen Caddy İç Görünüm

2015 Volkswagen Caddy İç Görünüm

Aracın ön kısmındaki ızgaralar değiştirilerek araca daha yırtıcı bir bakış eklenmiş. Arka tarafta ise stop lambaları, tampon ve bagaj kapağı değiştirilerek makyajlama işlemi uygulanmış. Aracın iç kısmında da önemli değişiklilere imza atılmış. Yeni bir multimedya sistemi eklenen araç bu sayede yolculuk sıradan daha rahat şekilde kullanabileceğiniz bir yapıya büründürülmüş. Bunun yanı sıra iç dizaynda göze hoş görünecek renklendirmeler uygulanmış diyebiliriz.

2015 Volkswagen Caddy Bagaj Hacmi

2015 Volkswagen Caddy Bagaj Hacmi

2015 model Volkswagen Caddy’nin kaputunun altında ise farklı seçeneklerde motorlar bulunuyor. İlk olarak 1.0’lık bir benzinli motor olduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra 1.2 ve 1.4 litrelik motor seçenekleri de sizlere sunulmuş durumda. Dizel olarak ise 2.0 litrelik bir motorun kullanıldığını söyleyebiliriz.

Volkswagen Caddy 2015 Fiyatları

Volkswagen Caddy 2015 Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git