2015 Volkswagen Kasım Ayı Kampanyası

Volkswagen her ne kadar son dönemde skandallarla uğraşıyor olsa da geçtiğimiz günlerde açıklanan rakamlara göre hala en fazla satılan markalar arasında önemli bir yere sahip. Bu da Volkswagen’in ilerleyen günlerde daha da hareketli bir süreç geçireceğini düşündürtüyor.

2015 Model Volkswagen Golf R

2015 Model Volkswagen Golf R

Volkswagen’in yeni olarak başlattığı kampanya dahilinde Euro 5 motora sahip araçlarda ciddi indirimler söz konusu. Volkswagen’in başlattığı sabit kur kampanya ile Euro kuru TL’ye daha düşük seviyelerden sabitleniyor. Bu sayede normalden çok daha indirimli fiyatlarla yeni bir Volkswagen sahibi olabileceksiniz.

2015 Volkswagen CC Fırsatları

2015 Volkswagen CC Fırsatları

CC, Beetle ve Tiguan modellerinden 1 Euro = 2.55 TL olarak belirlenmiş durumda. Scirocco ve Golf R modellerinde ise 1 Euro = 2.65 TL, Tourag modellerinde ise 1 Euro = 2.75 TL düzeyinde sabitlenmiş durumda.

2015 Volkswagen Tiguan Kampanyası

2015 Volkswagen Tiguan Kampanyası

Euro 6 motora sahip araçlarda ise kur sabitleme kampanyasında biraz değişiklik yapılmış durumda. Bu motora sahip CC, Beetle ve Tiguan modelleri 1 Euro = 2.60 TL, Scirocco ve Golf R’da 1 Euro = 2.70 TL ve son olarak Tourag modelinde ise 1 Euro = 2.80 TL olarak belirlenmiş durumda. Güncel döviz kuru dikkate alındığında ise ortaya çok ciddi bir indirimin çıktığını belirtmeliyiz.

2015 Volkswagen Scirocco Fırsatı

2015 Volkswagen Scirocco Fırsatı

Bir önceki yazımız olan Volkswagen 2018 Ekim Kampanyası başlıklı makalemizde 2018 Volkswagen kampanyası, Volkswagen Araç Satış Kampanyası ve Volkswagen Polo Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git