2015 Yeni Fiat Doblo

2015 Yeni Fiat Doblo Dış Görünüm

2015 Yeni Fiat Doblo Dış Görünüm

Ülkemizde en fazla tercih edilen ticari araçlardan birisi olan Doblo, uzun yıllardır hem ticari amaçlarla hem de aile arabası olarak kullanılıyor. Sahip olduğu özellikleriyle son dönemde ailelerinde tercihi haline gelen araç, 2015 senesinde yenilenen yüzü ve performans olarak geliştirilen yapısı ile dikkat çekiyor. Dış görünüş itibariyle bir makyajlama sürecine tabi tutulan araç bu sayede çok daha saldırgan bir görüntüye büründürülmüş durumda. Özellikle aracın ön kısmındaki hatlarda ve farlarda yapılan değişiklikler sayesinde dikkat çekici sonuçlar elde edilmiş diyebiliriz.

Yeni Fiat Doblo Renk Seçenekleri

Yeni Fiat Doblo Renk Seçenekleri

Yeni Doblo sizlere üç farklı motor seçeneği ile sunuluyor. ilk seçeneğiniz 1.3 litrelik 90 HP beygir gücündeki MULTİJET motor ortalama 5 litrelik yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor. Bir diğer 90 beygirlik 1.3 litre motor seçeneği olan ECOJET ise ortalama 4.5 litre gibi bir yakıt tüketimine sahip. Yeni Doblo’nun biraz daha güçlendirilmiş hali olan 1.6 litrelik 105 beygir gücündeki MULTİJET motoru ise ortalama 5.5 litre yakıt tüketimine sahip. İç hacmi son derece geniş olan araç, bu sayede ailelerinde tercihi haline gelmeyi başardı.

2015 Fiat Doblo İç Tasarım

2015 Fiat Doblo İç Tasarım

Ticari amaçlarla kullanacaklar içinde son derece yeterli bir hacim sağlayan 2015 Doblo, aynı zamanda rahat ve konforlu bir araç deneyimi de sunuyor. Kısacası, önceki modellerde olduğu gibi gene çok başarılı bir araç ortaya çıkartan Fiat, 2015 Doblo modelleri ile piyasanın en iddialı isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

2015 Doblo Fiyatları

2015 Doblo Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git