2015 Yeni Nissan Titan Özellikleri

2015 Yeni Nissan Titan

2015 Yeni Nissan Titan

   

Ülkemizde e fazla aracı satılan otomobil üreticilerinden birisi olan Nissan, müşterilerine kaliteyi makul fiyatlardan sunarak önemli bir işin altına imzasını atmayı başarıyor. Hemen her markanın kendine has bir dış görüntüsü ve performans noktasında birbirlerine üstünlük kurma çabaları içerisinde olduğunu söyleyebileceğimiz günümüz dünyasında Nissan, alternatif otomobil üreticileri gibi kendisini başka markalara saldırarak yüceltmek yerine, araçlarını geliştirerek müşterilerinin kendisinden övgü ile bahsetmesini sağlama yoluna gitti. İzlenilen bu politika satış rakamları üzerinde gerçektende çok olumlu etkiler sağladı diyebiliriz. Özellikle off-road modeli olan Nissan Titan’lar büyük ilgi gördü ve Nissan’ın son dönemde ne çok satılan modellerinden birisi olmayı başardı.

2015 senesinde Titan modellerinde ufak tefek değişikler yapılarak çok daha başarılı bir model haline getirildiğini belirtmeliyiz. Bir önceki senesinin Titan modellerine nazaran dış görünüş olarak çok daha çarpıcı bir araç haline getirilen 2015 Titan’lar yırtıcı görüntüsü ile dikkat çekiyor. Aracın iç aksamında yapılan değişikler sayesinde performans konusunda daha da başarılı bir ürün elde edilmişe benziyor. Zorlu arazi koşullarında daha iyi performans elde edilmesini hedefleyen Nissan, test sürüşleri sonucu elde edilen verilerle bu noktada da oldukça başarılı bir seviyeye ulaşmış gibi gözüküyor. Kısacası yeni Titan’lar off-road tarzı araçları sevenler tarafından büyük bir ilgi görecek diyebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git