2015 Yeni Peugeot Partner Tepee İncelemesi

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee Renk Seçenekleri

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee Renk Seçenekleri

 

2015 yılında Fransız markaları arasında önemli satış rakamlarına ulaşan Peugeout, 2015 Partner Tepee ile satış rakamlarını arttırmayı hedefliyor. Partner Tepee MPV sınıfına giren ticari bir araç. 2007 yılında üretime başlanan Partner Tepee günümüzde de üretime devam ediyor. MPV sınıfı araçların Türkiye’de en büyük sıkıntısı ise her sene araç muayenesine girmeleri. Bu nedenle müşteriler bu sınıf araçları alırken 2 kez düşünmek zorunda kalıyor.

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee

Gelelim Peugeot Partner Tepee’nin belli başlı özelliklerine. Bir önceki nesil Partner Tepee’ye göre dış görünüş olarak çok benziyor neredeyse hiç fark yok. Sadece araçta daha fazla krom kaplama ve LED gündüz farları kullanılmış. Aslında aracımız yeni kasa değil sadece makyajlanmış. Ve daha şık bir görüntü elde edilmiş. Aracımızda daha fazla teknolojik unsur mevcut. Bunlar; yokuş kalkış destek sistemi , elektrikli katlanabilir aynalar, hız sabitleme sistemi, ESP ve viraj içi aydınlatma sistemi.

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee İç Görünüm

2015 Yeni Peugeot Partner Tepee İç Görünüm

Bu özellikler aracın versiyonuna göre değişebiliyor. Partner Tepee’de iki adet dizel motor seçeneği mevcut. Her iki motor seçeneği de 1.6 litrelik, tek fark ise beygir gücünden kaynaklanıyor. 115 ve 92 beygirlik motor seçeneği ile sunulan Partner Tepee’de maalesef benzinli motor seçeneği bulunmuyor. Partner Tepee 45 bin TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

2015 Yeni Peugeot Otomobil

2015 Yeni Peugeot Otomobil

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git