2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer Dış Görünüm

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer Dış Görünüm

 

 Renault her zaman için yenilikçi bir yaklaşım izlemiş ve bu yüzden de piyasaya sürdüğü araçları devamlı olarak geliştirmesini bilmiştir. 2015 senesinde karşımıza çıkan yeni Renault Clio Sport Tourer, gerçektende otomobil tutkusunu içinde taşıyanlara hitap edebilecek düzeyde başarılı bir çalışma olmuş. Dikkat çekici dış tasarımı ile hoş ve saldırgan bir görünüme büründürülen Renault Clio Sport Tourer, bir çoğunuzun beğenisini kazanacaktır.

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer İç Görünüm

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer İç Görünüm

Teknolojik anlamda çok sayıda donanıma sahip olan araç, rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayabilmek adına uğraşılmış bir otomobil diyebiliriz. Trafikteyken ya da araç park ederken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımlara sahip olan Renault Clio Sport Tourer 2015, bu açıdan da oldukça başarılı. Star/Stop özelliği, otomatik yanan farklar ve yağmur sensörü, hava kirlilik sensörü, ısıtmalı dikiz aynalar ve gelişmiş navigasyon bahsedebileceğimiz teknolojik donanımlardan sadece bazıları.

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer Isıtmalı Dikiz Aynalar

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer Isıtmalı Dikiz Aynalar

Performans konusunda da tatmin edici bir araç olan Renault Clio Sport Tourer, 1.5 ve 1.2 Litrelik motor seçeneklerine sahip. Aracın içine göz atacak olursak eğer arka koltuklarda fonksiyonel bir yapıdan söz edebiliriz. Çok rahat şekilde katlanabilen arka koltuklar sayesinde genişleyen iç hacim, büyük eşyaları taşımanıza imkan sağlayacaktır. Kısacası son derece başarılı bir araç olduğunu söyleyebileceğimiz Renault Clio Sport Tourer, 2015 senesinde iddialı bir model olacağını söyleyebiliriz.

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer  Bagaj Hacmi 2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer

2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer Bagaj Hacmi 2015 Yeni Renault Clio Sport Tourer

Bir önceki yazımız olan Volvo V40 Cross Country İnceleme başlıklı makalemizde Volvo, Volvo V40 Cross Country ve Yeni Nesil Volvo V40 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git