2016 Alfa Romeo Giulietta Mart Kampanyası

Alfa Romeo’nun günümüzde sahip olduğu popülerlikte çok ama çok önemli bir pay sahibi olan Giulietta modeli her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Geçtiğimiz aylarda fena sayılmayacak bir satış rakamına ulaşan Giulietta’nın daha da fazla tercih edilebilmesi adına Alfa Romeo bu modele özel olarak yeni bir kampanya başlatmış durumda.

D Segmenti Alfa Romeo Giulietta

D Segmenti Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo’nun 2016 model Giulietta’sı tasarımıyla kesinlikle farkını ortaya koyuyor. Günümüz otomobil sektöründe birbiriyle benzer araçların piyasaya sürülmesine alıştığımız için Giulietta modelinin tasarımında kullanılan farklı çizgiler dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle de aracın ön kısmındaki ızgara dizaynı 2016 Alfa Romeo Giulietta’yı rakiplerinin bir adım önüne çıkartıyor.

2016 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

2016 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

Alfa Romeo’nun mart ayı boyunca geçerli olan kampanyasında ise 2016 model sıfır Giulietta’ya sahip olmak istiyorsanız 30 Bin TL’ye kadar ki kredileri 15 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu kredi için %0 faiz gibi çok cazip bir imkanın sunuluyor olması da sizin adınıza bir avantaj. Söz konusu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olup, bu zaman diliminde yetkili Alfa Romeo bayilerine uğramanızda fayda var.

2016 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

2016 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

2016 model Alfa Romeo Giulietta modelleri 72 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta olup, finansman desteklerinde de yararlanarak yeni bir Giulietta sahibi olabilmek mümkün. Araç fiyatının sahip olduğu donanım paketine göre değişkenlik gösterdiğini de hatırlatmakta fayda var.

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Tiguan Güncellenen Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Tiguan, Tiguan Fiyatlar ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git