2016 Alfa Romeo Şubat Ayı Kampanyası

Son yıllarda popülerliği giderek artan Alfa Romeo’nun elde ettiği bu başarıda Giulietta modelinin büyük payı var. Kendine has bir tasarıma sahip olan bu model, Alfa Romeo isminin her geçen gün biraz daha yükselmesini sağlıyor.

D Segmenti Alfa Romeo Giulietta

D Segmenti Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo’da bu duruma kayıtsız kalmayarak şubat ayı boyunca devam edecek bir kampanyayı hayata geçirdi. Eğer ki şubat ayı içerisinde 2016 model “0” Alfa Romeo Giulietta sahibi olmak isterseniz Koç Fiat Kredi desteği sayesinde üzerinizdeki maddi yükü azaltabilirsiniz. 15 ay vadeli olarak 30 Bin TL’ye kadar finansman desteğini kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu finansman desteğini %0 faiz oranı üzerinden kullanacağınız da unutmamalısınız.

2016 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

2016 Alfa Romeo Giulietta İç Tasarım

Alfa Romeo’nun Giulietta modeli için başlattığı kampanya sadece finansman desteğiyle de sınırlı değil. Bunun yanı sıra Alfa Romeo, Allianz gibi bir şirketin desteğini alarak kasko poliçesinde de indirime sahip olabilirsiniz. 1.500 TL’lik kaska indirimi sayesinde ciddi bir kolaylık sağlanmış olacak.

2016 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

2016 Alfa Romeo Giulietta Renk Seçenekleri

2016 model Alfa Romeo Giulietta modelinin şuan için anahtar teslim fiyatı 74.200 TL’lik başlangıç fiyatıyla sizlere sunulmuş durumda. 1.4 litrelik benzinli ünitesiyle 120 ve 170 beygirlik iki farklı versiyonu olan araçta, dizel cephesinde ise 1.6 litrelik 105 beygirlik bir motor yerini alıyor. 1.8 litrelik benzinli motor ise 240 beygirlik gücü ile performansa önem verenlerin dikkatini çekecektir.

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Tiguan Güncellenen Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Tiguan, Tiguan Fiyatlar ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git