2016 Citroen Şubat Ayı Kampanyası

Son birkaç aydır yükseliş trendi içerisinde olan Citroen satışlarını daha da yukarı çekebilmek adına şubat ayı için özel bir kampanya başlatmış durumda. Bu sayede araçlara olan ilgiyi daha yukarı çekmeyi planlayan Citroen amacına ulaşacak gibi görünüyor.

2016 Model Citroen C1 Fırsatları

2016 Model Citroen C1 Fırsatları

2016 model Citroe modellerinde küçük yapısı sayesinde şehiriçi kullanım rahatlığı sağlayan ve düşük yakıt tüketimiyle de cebinizi rahatlatan Citroen C1 modeli için 25 Bin TL tutarındaki finansman desteği 25 ay vadeli olarak ve %0,69’luk faiz oranı üzerinden kullanımınıza sunulmuş durumda. Bunun yanı sıra aynı finansman desteği C3, C4, C4 Cactus ve C-Elysee modelleri içinde geçerli.

SUV Segmenti Citroen C4 Cactus

SUV Segmenti Citroen C4 Cactus

Citroen’in hafif ticari araçlar kategorisindeki temsilcisi olan Berlingo modeli için ise özel bir finansman desteği başlatılmış durumda. Eğer ki yeni bir hafif ticari araç almayı planlıyorsanız 2016 Citroen Berlingo modeli için 15 Bin TL’lik krediyi %0 faiz oranıyla 15 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz.

2016 Model Citroen C3

2016 Model Citroen C3

Markanın geniş ailelere yönelik olarak piyasaya sürdüğü ve oldukça da fazla ilgi çeken Citroen C4 Picasso için 50 Bin TL’lik finansman desteği 25 ay vade üzerinden %0,69’luk faiz oranından kullanılabiliyor. Son olarak DS segmentindeki DS4 modeli içinde 25 ay vadeli %0 faiz oranı üzerinden 50 Bin TL’lik krediyi de kullanabiliyorsunuz.

Makyajlanan Citroen C4

Makyajlanan Citroen C4

Bir önceki yazımız olan 2016 BMW 3 Serisi Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde BMW, BMW 3 Serisi ve Bmw 3 serisi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git