2016 Dacia Haziran Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün yeni yüzlerinden birisi olan Dacia, kısa sürede önemli bir pazar payına ulaşarak sektörde ne denli iddialı olduğunu hemen herkese göstermeyi başardı. Kaliteli araçlarının yanı sıra uygun fiyatlandırmasıyla da dikkatleri üzerine çeken Dacia’nın Haziran 2016 dönemi için başlattığı kampanya sayesinde daha da fazla kişinin dikkatini çekeceğini düşünüyoruz.

2016 Model Dacia Sandero Stepway

2016 Model Dacia Sandero Stepway

Dacia tarafından başlatılan kampanya dahilinde cazip finansman desteği sunuluyor. 24 Bin TL’ye kadar ki finansman desteklerin 12 aylık vade imkanı sunuluyken finansman desteğinin en güzel faiz oranının sıfır oluşu. Yani herhangi bir faiz ödemiyor ve aylık taksitlerinizi 2 Bin TL’ye sabitlemiş oluyorsunuz.

Dacia İndirim Fırsatları

Dacia İndirim Fırsatları

Bir diğer finansman desteği ise 20 Bin TL’ye 15 ay vadeli ve gene %0 faiz oranı üzerinden kullandırılan seçenek. Söz konusu iki finansman desteğinde de faiz ödememek büyük bir avantaj sunuyor. Alternatif olarak daha uzun vadeli finansman desteği isteyenler için 24 Bin TL’ye 24 ay vadeli, Maxxi Korumalı %0,99, Maxxi Korumasız ise %1,04 faiz oranı üzerinden kredi kullanabiliyorsunuz.

Yeni Dacia Fırsatları

Yeni Dacia Fırsatları

Son olarak 48 Bin TL’lik, 48 ay vadeli finansman desteklerinden yararlanmak isterseniz o zaman da Maxxi Korumalı %1,14 faiz oranına tabii olduğunuzu unutmamalısınız. Maxxi Korumasız ise faiz oranınız %1,19 oluyor. Ayrıca finansman desteğinden yararlanmayanlara da cazip indirimler uygulanıyor.

2016 Model Dacia Duster

2016 Model Dacia Duster

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git