2016 Fiat Punto Eylül Ayı Fiyatları

Fiat’ın en sevilen araçlarından birisi olan ve uzun süredir üretim bandından da inmeyen Punto, sürekli olarak güncellenip yeni haliyle karşımıza çıkıyor. Bu sene de satış rakamlarıyla Fiat’ın yüzünü güldürmeyi başaran aracın güncel fiyatlarını sizler için listelendirdik.

2016 Fiat Punto Renk Seçenekleri

2016 Fiat Punto Renk Seçenekleri

Fiat Punto, fiyat/performans açısından son derece başarılı bir otomobil. Belli standartları olan, bunun üstünde bir beklenti içerisine girilmediği müddetçe son derece tatmin edici bir B segmenti otomobil. Fiat’ın yenilediği dış tasarımıyla artık çok daha sportif bir görüntüye ve daha kalıplı bir imaja bürünen araç böylelikle daha da popüler hale gelmeyi başardı.

2016 Fiat Punto İç Tasarım

2016 Fiat Punto İç Tasarım

Geçtiğimiz yıllarda Fiat’ın Punto modelinde 3 ya da 4 farklı motor seçeneği sunduğuna şahit oluyorduk. Fakat bu sene bir değişikliğe giden Fiat, 2016 model Punto için sadece tek bir motor seçeneği sunuyor. 1.4 litrelik benzinli ünite ile karşımıza çıkan araç 77 beygirlik bir güç üretebiliyor. En önemli avantajı yakıt tüketimindeki düşük değerler olan aracın haziran ayı içerisinde daha da fazla kişinin dikkatini çekeceğini söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

2016 Model Fiat Punto

2016 Model Fiat Punto

Model Peşin Fiyat
Punto Popstar 1.4 Fire 77HP S&S 44.900b TL
B Segmenti Fiat Punto

B Segmenti Fiat Punto

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git