2016 Ford Haziran Ayı Kampanyası

Otomobil dünyasının en köklü isimlerinden birisi olan Ford, geçmişten gelen tecrübesi ve günümüz şartlarını karşılayan teknolojik donanımını harmanlayarak son derece başarılı modeller üretebiliyor. Bunun en güzel örneği olarak da firmanın dünya genelinde elde ettiği satış rakamları ve pazar yapını gösterebiliriz. Aynı başarıyı devam ettirmek isteyen Ford, haziran ayına özel kampanyası ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

2016 Model Ford Focus Fırsatları

2016 Model Ford Focus Fırsatları

Ford’un şu sıralar en çok tercih edilen binek aracı olarak Mondeo için özel olarak başlatılan kampanya dahilinde eğer ki 2016 model Ford Mondeo sahibi olmak isterseniz cazip finansman desteğinden yararlanabileceksiniz. 40 Bin TL’ye kadar ki finansman desteklerinde 20 ay vade uygulayan Ford, %0,66’lık faiz oranıyla da dikkatleri çekiyor.

2016 Ford Fiesta Fırsatları

2016 Ford Fiesta Fırsatları

Ford’un diğer binek araçları içinde farklı bir finansman desteği uyguladığını belirtmekte fayda var. Diğer binek araçlardan birisine sahip olmak isteyenlere 20 Bin TL’ye kadar çıkabilen tutardaki finansman desteği 20 ay vadeli olarak sunuluyor. Üstelik faiz oranı da %1,09’a sabitlenmiş durumda.

Ford Yaz Bakımı

Ford Yaz Bakımı

Başlatılan kampanya sadece finansman desteğini de içermiyor. Yaz ayına girdiğimiz şu günlerde aracınızın bakımını ücretsiz olarak yaptırabiliyor, yazlık lastik alımlarında ise 4 al 3 öde kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle aracınızı yaz aylarına hazır hale getirebiliyorsunuz.

2016 Model Ford Mondeo Kampanyası

2016 Model Ford Mondeo Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Fiat Linea Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2015 Linea Fiyatları, 2016 Fiat Linea Güncel Fiyat ve 2017 Linea fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git