2016 Ford Ticari Araç Şubat Ayı Kampanyası

Hafif ticari araçlar kategorisinde önemli bir yere sahip olan Ford, pazar payını arttırabilmek adına başlattığı yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Ticari araçlarının daha rahat şekilde satın alınabilmesi hedefleyen Ford, bu sayede satış rakamlarını daha da yukarı çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

2016 Ford Tourneo Courier Fırsatları

2016 Ford Tourneo Courier Fırsatları

Ford’un başlattığı kampanya dahilinde markanın en fazla tercih edilen ticari araçları Tourneo Courier, Transit Courier ve Transit modelleri için 20 Bin TL tutarındaki finansman desteği 20 ay vadeli olarak kullanımınıza sunulmuş durumda. Bu finansman desteğinin en önemli avantajı ise faiz oranının %0 olması. Yani kredi için herhangi bir faiz ödemiyorsunuz.

2016 Ford Ranger Fırsatları

2016 Ford Ranger Fırsatları

Markanın diğer ticari araçları olan Tourneo Coneect, Transit Connect, Tourneo Custum ve Transit Custom modelleri ve Ford Ranger modelleri için de 20 Bin TL’ye 20 ay vadeli finansman desteği imkanı sunulmuş durumda. 20 Bin TL’yi kapsayan kredi de faiz oranı %0 olarak belirlenmiş olup daha yüksek meblağlarda finansman desteği için yetkili bayilerle görüşmeniz gerekiyor.

2016 Ford Tourneo Connect Fırsatları

2016 Ford Tourneo Connect Fırsatları

Ford’un 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyasında faiz oranının %0 olması sizler için aylık bazda 1.000 TL’lik bir kredi taksit yükü oluşturuyor. Böylece hem ticari hayatınızı yeni araç sayesinde daha verimli hale getirebiliyor hem de üstünüzdeki maddi yükün çok fazla olmamasını sağlayabiliyorsunuz.

2016 Ford Transit Kampanyası

2016 Ford Transit Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Fiat Linea Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2015 Linea Fiyatları, 2016 Fiat Linea Güncel Fiyat ve 2017 Linea fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git