2016 Honda Civic Mayıs Ayı Kampanyası

Her geçen gün daha fazla kişinin tercihi olan Honda, yeni araçlar, yeni konseptler ile karşımıza çıkıyor olsa da, geçmişten gelen alışkanlıklar da değişmiyor. Honda dendiğinde herkesin aklına ilk olarak gelen Civic, 2016 Mayıs’ta da birçok kişinin tercihi olacak gibi görünüyor.

2016 Honda Civic Renk Seçenekleri

2016 Honda Civic Renk Seçenekleri

Kendi segmentinde en güçlü isimlerde birisi olan Civic, güncel veriler göz önünde bulundurulduğunda da hala daha popülerliğini arttırmaya devam ediyor. 2016 model Honda Civic, sunduğu konfor ve performans sayesinde birçok kişinin takdirini kazanırken, araca olan ilgiyi daha da arttırmak isteyen Honda yeni bir kampanya ile karşımızda.

2016 Honda Civic İç Tasarım

2016 Honda Civic İç Tasarım

Eğer ki mayıs ayı boyuna 2016 model Honda Civic sahibi olmak isterseniz Honda tarafından sunulan finansman desteğinden yararlanabilirsiniz. 30 Bin TL’ye kadar finansman desteği sunan Honda, bunu %0,92’lik faiz oranı üzerinden yapıyor. Bu sayede aylık ödemeleriniz 1.847 TL oluyor ve ilk taksitinizi de 2016 Kasım’da ödüyorsunuz. Yani taksit erteleme imkanı sunuluyor.

2016 Model Honda Civic

2016 Model Honda Civic

2016 model Honda Civic’i finansman desteği kullanmadan, takas indirimi ile almak isterseniz bu noktada da Honda tarafından bir kolaylık sağlanıyor. Takasla Honda Civic alanlara 1.500 TL’ye varan takan indirimi sunuluyor. Böylelikle mevcut aracınızı kolay bir biçimde elden çıkartmış oluyor, üstüne de indirim almış oluyorsunuz.

2016 Honda Civic Finansman Desteği

2016 Honda Civic Finansman Desteği

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git