2016 Honda Civic Yeni Kasa İncelemesi

Hemen herkes için Honda Civic başarılı bir otomobil olarak görülür. Zaten satış rakamları da bunu gösteriyor. Genellikle pozitif yönde bir grafiğe sahip olan Honda Civic, yeni kasa 2016 modeliyle daha da fazla ilgi çekecekmiş gibi görünüyor. Peki, bu güzel otomobilin özellikleri neler?

2016 Honda Civic İç Tasarım

2016 Honda Civic İç Tasarım

İlk olarak yeni kasa öncekilere göre çok daha dikkat çekici bir tasarıma sahip. Aerodinamik açıdan kusursuzlaştırılan araç, eskiye oranda bu alanda %12 daha iyi bir performans sergiliyor. Ön tarafta ilk olarak dikkat çeken detay gündüz LED’leri. Gündüz LED’leriyle donatılan 2016 Honda Civic böylelikle çok daha güçlü bir bakışa kavuşturulmuş durumda diyebiliriz.

2015 Model Yeni Honda Civic

2015 Model Yeni Honda Civic

2016 Honda Civic’lerde arzu ederseniz opsiyonel olarak stop lambalarında da LED teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra önceki versiyonlara nazaran %25 oranında arttırılmış olan bir burkulma sertliğinden söz edebiliriz. Böylelikle ufak tefek kazalarda maddi açıdan daha az problem yaşayacağınızı söylemek mümkün.

2016 Honda Civic Teknik Özellikleri

2016 Honda Civic Teknik Özellikleri

Gelelim aracın motor kısmına. Otomobil şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde üzerindeki örtüyü kaldırmış durum yani ABD’deki motor seçenekleriyle ülkemizdekiler arasında farklılık yaşanabileceğini peşinen belirtmekte yarar var. ABD’de 2.0 litrelik ve 1.5 litrelik turbo motor seçenekleri sizleri bekliyor. Bakalım bu güzel otomobil ülkemize hangi fiyat aralığından giriş yapacak. Merakla bekliyoruz.

Yeni Kasa 2016 Civic

Yeni Kasa 2016 Civic

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git