2016 Honda CR-V Nisan Ayı Kampanyası

Honda’nın son zamanlarda satış grafikleri açısından kıpırdanmalar yaşadığını ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edildiğini söylemek çokta yanlış olmayacaktır. Birçok kişinin tercihi olan Honda, şu sıralar özellikle CR-V modeliyle ilgi toplamaya devam ediyor.

2016 Model Honda CR-V

2016 Model Honda CR-V

Honda’nın SUV segmentindeki üyesi olan CR-V, tasarımıyla ve performansıyla standart bir SUV olmadığını herkese gösteriyor. Aracın ön farları arkaya doğru uzanan yapısı sayesinde CR-V’ye sportif bir görüntü kazandırırken, stop lambaları da normalden büyük dizaynı sayesinde araca farklı ve güzel bir görünüm kazandırıyor.

2016 Honda CR-V İç Tasarım

2016 Honda CR-V İç Tasarım

Araç için başlatılan özel kampanya sayesinde 2016 Honda CR-V’ye olan ilgi daha da artacak gibi görünüyor. Eğer ki bir Honda yetkili mayisine giderek Honda CR-V için finansman desteğinden yararlanırsanız 60 Bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik bu krediyi %1,32’lik faiz oranı üzerinden ve 36 ay vadeli olarak kullanacağınızı da unutmamalısınız.

SUV Segmenti Honda CR-V

SUV Segmenti Honda CR-V

30 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlananlar sadece finansman desteğinden faydalanmış olmayacak. Bununla birlikte taksit ödemelerini de bir sene ertelemiş olacak. Yani bir yıl ötelenen taksitler sayesinde üzerinizdeki maddi yükü de ertelemiş olacaksınız. Kısacası hem cazip finansman desteğinden yararlanabilecek hem de taksitlerinizi geç ödemiş olacaksınız.

2016 Honda CR-V Renk Seçenekleri

2016 Honda CR-V Renk Seçenekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git