2016 Honda Jazz Eylül Fiyatları

Yeni Honda Jazz

Honda Jazz yenilenen tasarımıyla kendine has kitlesine hitap etmeye devam ediyor. Yenilen dış tasarım daha sportif bir görünüm alırken iç tasarımdaki detaylar A sınıfı bir araca göre daha geniş bir iç hacim sunuyor. Dış tasarımda Yüksek omuz çizgisinden derin oluklu yan panellere, geniş hava girişli tampon tasarımından keskin hatlara sahip arka kısma kadar bir çok ayrıntı yeniden hesaplanmış, yeni ön ve arka aydınlatma ve geniş bir görüş alanı sağlayan ön cam zaten Honda’nın vazgeçilmezlerinden.

yeni-honda-jazz

yeni-honda-jazz

Tamamen değişen iç tasarımda sürücü koltuğuna oturduğunuzda zaten değişimi fazlasıyla hissediyorsunuz, tüm kumanda elemanlarına kolaylıkla ulaşabildiğiniz yeni Jazz’da malzeme kalitesine verilen önemde göze çarpıyor.İç bölgeyi mümkün olduğu kadar geniş kullanmayı amaçlayan Jazz; sihirli koltuklarıyla her duruma adapte olabilecek şekilde tasarlanmış kendisine ayrılan alanı en optimum şekilde kullanmayı amaçlayan araç; koltuklarında çok farklı şekillerde kullanım imkanı sunuyor.

2016-yeni-kasa-honda-jazz

2016-yeni-kasa-honda-jazz

Kaputun altına baktığınızda 1.3L i-Vtec motor sizi karşılıyor 102 Ps güç üreten bu motor düşük karbon salınımı ve 100 KM de 5 Litre yakıt tüketimiyle doğa dostu bir görünüm kazanmış. 6 ileri manuel vites ve CVT şanzuman seçeneği bulunana araç otomatik vites seçeneğinde muhteşem bir sürüş keyfi vaadediyor.

yeni-honda-jazz-2016

yeni-honda-jazz-2016

Yeni Honda Jazz Eylül Fiyatları

1.3L Dream Düz 1318 cc Benzin 60,680 TL
1.3L Premium Otomatik 1318 cc Benzin 68,180 TL
1.3L Elegance Düz 1318 cc Benzin 69,680 TL
1.3L Elegance Otomatik 1318 cc Benzin 72,180 TL

 

yeni-honda-jazz-arka

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git