2016 Honda Temmuz-Ağustos Kampanyası

Geçtiğimiz aylarda gayet başarılı satış rakamlarına ulaşan Honda, aynı grafiği devam ettirebilmek adına son derece cazip fırsatlarla karşımıza çıkıyor. Yeni bir araç sahibi olmak isteyenlere finansman desteğinden, taksit ertelemeye ve takas indirimine kadar avantajlar sunan Honda birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başaracak gibi görünüyor.

2016 Model Honda Jazz

2016 Model Honda Jazz

İlk olarak 2016 Honda Jazz için başlatılan kampanya dahilinde 20 Bin TL’ye kadar ki finansman desteğinden yararlanabileceğinizi hatırlatmamız gerekiyor. Söz konusu finansman desteğini 12 aylık vade ile kullandığınızı ve faiz oranının da %0 olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca aracı satın alırken finansman desteğinden yararlanmazsanız 2 Bin TL’lik takas indirimi seçeneğiniz de bulunuyor.

2016 Model Honda Civic

2016 Model Honda Civic

2016 Honda Civic markanın şu sıralar en çok talep edilen modeli konumunda. Satış rakamlarıyla dikkatleri üzerine çeken araca sahip olmak isterseniz 2016 Honda fırsatları yüzünüzü güldürecek diyebiliriz. Söz konusu araç için kullanacağınız finansman desteklerinde %0,92’lik faiz oranı üzerinden 18 ay vadeli olarak yararlanabilecek olmak hem üstünüzdeki finansal yükü hafifletecek hem de yeni bir araca sahip olabileceksiniz.

2016 Honda Kampanyaları

2016 Honda Kampanyaları

Honda tarafından başlatılan fırsatlar finansman desteğiyle de sınırlı değil. Eğer ki yetkili Honda bayilerinden satın alacağınız araçları temmuz ayı içerisinde alırsanız 2017 Ocak, ağustos ayı içerisinde alırsanız da 2017 Şubat’ta ilk taksitleri ödeme imkanınızda bulunuyor.

2016 Honda Civic Sedan

2016 Honda Civic Sedan

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git